تاریخ ارسال : ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خانواده عباسی قصدی برای فروش باشگاه ندارند

 به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، گفته می شود باشگاه سیاه جامگان مشتریان خوب و دست به نقدی دارد اما به خاطر یکسری مسائل عجیب و غریب توافق صورت نگرفته. ظاهرا مسئولان باشگاه سیاه جامگان هم پول می خواهند و هم باشگاه را. به همین دلیل وقتی با پیشنهاد مشتریان برای فروش ۸۰ درصد ازسهام باشگاه مواجه می شوند مخالفت می کنند و نظرشان این است که ۴۹ درصد باشگاه را در ازای گرفتن ۵ میلیارد تومان واگذار کنند.
این مسائل باعث می شود مشتریان هم قید خرید باشگاه سیاه جامگان را بزنند و در نهایت مشکلات مالی ادامه داشته باشد.
جالب این است که خداداد عزیزی هم تنها تا قبل از شروع دوباره لیگ٬ به مسئولان باشگاه سیاه جامگان برای حل مشکلات مالی فرصت داده اما تا الان هیچ خبری از پول نشده است. 
عباسی در حالی برای نفروختن سهام باشگاه مقاومت می کند که تا الان هیچ حامی مالی سراغ باشگاه نیامده و همچنان مشکلات مالی ادامه دارد. این شرایط در حالی وجود دارد که مسئولان باشگاه می دانند اگر در چند روزآینده پولی به تیم نرسد٬ اکثر بازیکنان و حتی خداداد عزیزی تیم را ترک می کنند و می روند. با این اتفاق بدون شک سیاه جامگان از هم می پاشد و دیگر نمی تواند رقابت های لیگ را ادامه دهد.
حتی این بی پولی باعث شد تیم فوتبال سیاه جامگان در این تعطیلات پیش رو قید حضور در اردوهای کیش و ترکیه را بزند مجبور باشد تا پیش از آغاز رقابت های لیگ برتر تمریناتش را تا پیش از بازی با استقلال خوزستان در مشهد پیگیری کند.
اکنون شرایط وخیمی در این باشگاه حاکم است هر لحظه امکان دارد اعضای کادر فنی سابق به دلیل دریافت مطالبات مالی شان از این باشگاه به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کنند که آن وقت به طور حتم لحظات دشواری در انتظار این باشگاه خواهدبود.
عزیزی در پایان درمورد فروش باشگاه خاطر نشان کرد: دراین باره نمی توانم اظهار نظر کنم. هنوز هم سر حرفم هستم در صورتی که تا پیش از بازی با استقلال خوزستان مشکلات مالی تیم برطرف نشود از این تیم کناره گیری خواهم کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29454

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.