تاریخ ارسال : ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خبر نگران کننده برای پرسپولیسی ها در آستانه بازی امشب

آقای گل رفت و برگشت اما هنوز خبری یا عکس العملی از سوی باشگاه ترکیه ای مطرح نشده است.

به گزارش شلمچه نیوز، جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس همان قدر تکان دهنده بود که بازگشت وی به جمع سرخپوشان و به نظر می رسد در هیاهوی حضور دوباره اش در پرسپولیس،کسی در انتظار موضع باشگاه ریزه اسپور نبود.

او بازگشت تا خبر خوبی به هواداران پرسپولیس بدهد و به خط حمله سرخپوشان توانی مضاعف بخشد اما حالا برخی اخبار نگران کننده درباره سیاست باشگاه ترکیه ای مطرح شده است.

آنچنان که خبر می رسد ریزه اسپور با شیوه ای عجیب قصد داشته موضع سکوت را تا نخستین بازی رسمی پرسپولیس در لیگ برتر ادامه بدهد تا در صورتیکه طارمی در ترکیب اصلی به میدان برود،با دست پر و مستندات کافی دست به شکایت بزند.

هر چند وکیل طارمی و باشگاه پرسپولیس اقدامات حقوقی لازم را درباره هر حرکت احتمالی ریزه انجام داده اند اما حضور طارمی در ترکیب پرسپولیس در یک بازی رسمی،می تواند به واکنش رسمی باشگاه ترکیه ای منجر شود.

اتفاقی که شب گذشته به شکل دیگری در اردوی استقلال هم رخ داد و آبی ها ریسک استفاده از محمد حسین کنعانی زادگان در ترکیب اصلی را به جان خریدند و در ادامه علی اکبر طاهری با موضعی تند تاکید کرد که این اتفاق غیر قانونی بوده و پیگیر ماجراست.

نکته جالب اینکه این بحث در پیچ های مربوط به طارمی در فضای مجازی هم مطرح بوده و هواداران پرسپولیس را نگران کرده است.

کاپ

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=21396

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.