تاریخ ارسال : ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۹:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خداحافظی فرهاد کاظمی با سیاه جامگان

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان اعلام کرد که با ادامه روند بی پولی‌های این باشگاه دیگر حاضر نخواهد بود در این تیم باقی بماند.

به گزارش شلمچه نیوز،  فرهاد کاظمی در خصوص شرایط مالی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: من همراه با تیم به مشهد برنمی‌گردم و مطمئن باشید با این شرایط اگر وضعیت خوب نشود یک دقیقه هم دیگر در سیاه جامگان نمی مانم.
وی ادامه داد: تمرین سیاه جامگان فردا تعطیل است و امیدوارم هر چه زودتر وضعیت تیم مشخص شود. من دین خودم را به مردم مشهد ادا کردم و مطمئن باشید با ادامه این شرایط دیگر در تیم نمی‌مانم تا الان هم به خاطر مردم مشهد که ارادت خاصی به آنها دارم این شرایط را قبول کردم و با این مسائل ساختم اما دیگر با این شرایط حاضر به کار نیستم.
سرمربی تیم سیاه جامگان درباره اشتباهات داوری در بازی امروز این تیم مقابل سپاهان در اصفهان خاطرنشان کرد: داور امروز ۴ پنالتی ما را که واضح و مشخص بود نگرفت اگر قرار است با ما این طور رفتار کنند از حالا اعلام کنند که سیاه جامگان انتهای جدول باشد. اگر پنالتی‌های ما گرفته می شد ما الان تیم سوم جدول بودیم اما با این اشتباهات در پایین جدول قرار داریم و چه کسی دراین میان دست بالا می کند و می‌گوید که اشتباه از اوست؟ متاسفانه این اشتباهات منجر به باخت ما می‌شود.
کاظمی درباره عملکرد دروازه‌بان تیم سیاه جامگان که ضعیف ظاهر شده خاطرنشان کرد: دروازه‌بان ما به دلیل برخی مسائل شرایط ایده‌آلی ندارد و هم امروز و هم مقابل استقلال از روی ضربه ایستگاهی گل خورد. اما باید در نظر گرفت که او جوان است و امیدواریم که بتواند روز به روز بهتر شود.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=27615

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.