تاریخ ارسال : ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خدمات رسانی به مردم منطقه های ساحلی افزایش می یابد

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر توجه به منطقه های کم بهره از ابزارها درمانی اظهار کرد: طرح های محرومیت زدایی در نقاط متفاوت برای عرضه خدمات مطلوب به مردم در راستای های متفاوت در سپاه تدوین و اجرا می گردد.

سردار فدوی با تاکید بر تسریع در تکمیل مرحله دوم بیمارستان قائم(عج) نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: ان شاءالله با تامین مراجع اعتباری در کوتاه ترین زمان مرحله دوم بیمارستان قائم(عج) نیروی دریایی سپاه در بوشهر تکمیل و زمینه افزایش خدمات درمانی به مردم در راستای افزایش رضایت مندی آنها فراهم می گردد.

وی اضافه کرد: نیروی دریایی سپاه در کنار برنامه ها و ماموریت های خود توجه مخصوصی به توسعه زیرساخت ها در نقاط متفاوت ساحلی دارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه خطه استان بوشهر در ادوار متفاوت افتخارآفرین بوده هست، افزود: استان بوشهر از خطه های افتخار آفرین در سال های طولانی هست و عرضه خدمات در راستای های گوناگون به مردم این استان مورد توجه مخصوص هست.

سردار فدوی با اشاره به وجود استعداد های متفاوت در نیروی دریایی سپاه اظهار کرد: این نیرو از توانمندی بالایی بهره مند هست و نشان دادن این استعداد ها در بخش های مورد احتیاج ضروری هست چراکه کشوری موفق هست که اقدامات موفق و مورد رضایت مردم انجام دهد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: امید می رود با طرح هایی که اجرا شده سال ۱۳۹۷ خدمات در راستای های متفاوت به مردم  ساحل نشین افزایش یابد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=88471

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.