تاریخ ارسال : ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خدمات فروش و پس از فروش آب وفاضلاب تا پایان سال در تمامی شهرهای تحت پوشش ارایه می شود

مدیرعامل آب وفاضلاب شهری مازندرانبا اشاره به ارایه خدمات ۲۲ گانهفروش و پس از فروش آب  وفاضلاب از طریق پورتال شرکت، گفت: اینخدماتدرحالحاضردرشهرهایساری قائمشهر وآمل راه اندازی شده و براساس برنامه ریزی ها یصورت گرفته تا پایا نسال، این خدمات درتمامی شهرهای تحت پوشش آب وفاضلاب شهری مازندران اجرایی خواهدشد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذبیح الله ذاکری، با بیان اینکه در راستای لزوم ارایه خدمات به روز و نیزتسهیلات خدمات الکترونیکی وهمسو با سیاست های توسعه دولت الکترونیک، خدمات فروش و پس ازفروش آب وفاضلاب ازطریق پورتال شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران ارایه میشود، افزود: این خدمات دردو بخش فروش انشعاب آب و فاضلاب و خدمات پس ازفروش در قالب ۲۲ خدمت تعریف شده است.

وی، هدف از اجرای این طرح را ارایه سیستم یک ههمه شهروندان بتوانند درخواست های خود را ازطریق شبکه اینترنتی، درپورتال شرکت مطرح نموده و روند درخواست راتارسیدن به پاسخ پیگیرین مایند، عنوان کرد.

sddd

مدیرعامل آبفا شهری مازندران ادامه داد: خدمات فروش و پسازفروش آب و فاضلاب درشهرهای ساری وقائمشهردرسال ۹۴  ودرتیرماه ۹۵ درشهرآملایجادشدهاست.

مهندس ذاکری افزود: مشترکینی که متقاضی استفاده ازاین خدمات هستندعلاوه برمراجعه به پورتال شرکت میتوانندبامراجعه بهد فاتر پیشخوان درشهرهای ساری، قائمشهر و آمل مراحل تقاضای خودراثبت نمایند و درپایان با دریافت کدرهگیری مراحل روندتقاضای ثبت شده خودراپیگیری نمایند.

وی تصریح کرد: به همین منظور درحال حاضر ۱۶۰دفتر پیشخوان دراین شهرها باگذراندن آموزش های لازم آماده پاسخگویی به مشترکین میباشند.

مدیرعامل آبفا شهری مازندران،با اشاره به رضایت نسبی مشترکین از اجرای این طرح، گفت: ازآنجایی که دردنیای کنونی مدیریت زمان ازاهمیت خاصی برخورداراست خدمات الکترونیکی، مشترک را ازحضوردرمحلآب وفاضلاب بین یازساخت هاست.

مهندس ذاکری، اظهار داشت: این طرح زمانی میتواندبهصورتکاملوجامعاجراییشودکهسایرسازمانهامانندشهرداری،ثبتاسنادواملاکوثبتاحوالنیزدرآنمشارکتنمایندهمچنینسیستمنظارتیجامعیتعریفشودتابتواندنظارتبردفاترپیشخوانهاراتقویتنماید .

گفتنی است مشترکین برای دریافت این خدمات می توانند با مراجعه به سایت شرکت به آدرس http://abfa-mazandaran.ir  و ورود به بخش خدمات الکترونیکی مشترکین،  در صفحه سمت چپ ، لینکهای راهنمای خدمات الکترونیکی مشترکین ، فروش انشعاب آب  وفاضلاب جدید، درخواست خدمات پس از فروش، پیگیری درخواست، بازیابی کد رهگیری ، پیگیری پرداخت و چاپ و ویرایش اطلاعات قرار دارد.

در صفحه اصلی نکات مهم در خصوص تکمیل فرم و در سمت چپ لیست ۲۲ خدمات پس از فروش درج شده است . مشترکین با وارد شدن به صفحه مورد نظر می بایست تمامی اطلاعات درخواستی را در فرمهای مورد نظر با دقت تکمیل نمایند.

همچنین در برخی از مراحل درخواست خدمت نیاز به فایل اسکن شده می باشد که متقاضی باید هریک از مدارک مورد نیاز را در فایلی جداگانه و با وضوح تصویر اسکن نموده و در مراحل ثبت نام در فرم مربوطه و دقیقاً در مکان مشخص شده اضافه نماید.

درصورت هرگونه نقص در مدارک، مراتب بصورت پیامک و به شماره تلفن همراه متقاضی ارسال خواهد شد و درصورت عدم تصحیح و ارسال مجدد موارد ظرف مدت اعلام شده، درخواست شما ابطال و بایستی جهت دریافت خدمات مجددا اقدام فرمائید به همین منظور وارد نمودن شماره تلفن همراه  بطور کامل و صحیح الزامی است.

در پایان با دریافت کد رهگیری امکان پیگیری تقاضای مشترک وجود دارد.

همچنین اطلاعات مشترک به صورت محرمانه در سامانه ثبت و نگهداری می شود و امکان دسترسی سایرین به این اطلاعات وجود ندارد.

 

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22404

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.