تاریخ ارسال : ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۲۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خدمات ماندگار سید کمال آقامیری در عمران و آبادانی شهر ساری

به گزارش شلمچه نیوز، سید کمال آقامیری یکی از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس و از خانواده های معظم شهدا و جانباز جنگ تحمیلی در طول ۵ سالی که مدیریت سازمان عمران ، بزرگترین سازمان تابعه و اجرایی شهرداری ساری را بر عهده داشته منشأ خدماتی ماندگار در مرکز استان بوده است.

 

سرباز فداکار و سردار سرافراز سازندگی با مدیریت جهادی توانست پروژه های بزرگی را در شهر ساری اجرا کند و در افزایش توانمندی و ارتقاء جایگاه علمی و عملی این سازمان نقشی اثر گذار داشته است.

این ظلم بزرگی است که اگر بهانه جویان به دنبال بهانه برای سیاه نمایی عملکرد سید کمال اقامیری در سازمان عمران هستند مأموریت های خارج از حوزه اختیارات و اعتبارات شهرداری برای خدمت به این مردم و نظام و دولت را نادیده بگیرند!

 

آقایانی که قصد بررسی عملکرد مدیریتی سید کمال آقامیری را در سازمان عمران دارند باید در همه ابعاد مدیریت جهادی حق شناس این مرد پرتلاش باشند.

شاید مصلحت نباشد نگارنده اعلام نماید در دوران مدیریت وی مأموریت های تعریف شده و تقریباً غیرممکنی بوده که با فداکاری منحصر به فرد آقامیری در شهر ساری انجام شده که انصاف نیست بخواهیم به راحتی از کنار آن عبور کنیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83616

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.