تاریخ ارسال : ۱۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۲:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خروج پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌های سودده از سبد سهام عدالت توسط دولت

محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به موضوع خروج پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌های سودده از سبد سهام عدالت، اظهار داشت: دولت پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌های سودده را از سبد سهام عدالت خارج و شرکت‌های دیگر را جایگزین می‌کند که برخی نمایندگان به این موضوع اعتراض دارند.

وی با بیان اینکه اقدام دولت مبنی بر خروج پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌های سودده از سبد سهام عدالت منطبق با ضوابط و مقررات نیست، افزود: بنده به عنوان رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در این خصوص نامه‌ای را به منظور بررسی موضوع خروج پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها از سبد سهام عدالت به هیئت تطبیق قوانین ارسال کردم.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه در حال حاضر هیئت تطبیق قوانین به موضوع خروج پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها از سبد سهام عدالت ورود کرده، گفت: مقرر شده تا کمیسیون اقتصادی گزارش تفصیلی را در این زمینه به هیئت تطبیق ارائه دهد.

 پورابراهیمی ادامه داد: همچنین قرار است اعضای هیئت تطبیق گزارش و جمع‌بندی نهایی را در زمینه خروج شرکت‌های سودده از سبد سهام عدالت پس از دریافت گزارش تفصیلی کمیسیون اقتصادی ارائه دهند که اعضای کمیسیون نیز نظر نهایی خود را براساس جمع‌بندی نهایی هیئت تطبیق ارائه می‌دهند.

انتهای‌ پیام/


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=55260

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.