تاریخ ارسال : ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خرید کشتی تفریحی توسط “مسئول دلسوز” همه را شوکه کرد

“بن سلمان در حال انجام رقابت تنگاتنگ و سنگین بر سر بدست گرفتن پادشاهی عربستان است؛ به ویژه بعد از بیماری سلمان بن عبدالعزیز شاه سعودی، این مسئله بیشتز خودنمایی می کند.”

بن سلمان خرید کشتی تفریحی توسط "مسئول دلسوز" همه را شوکه کرد

 به گزارش شلمچه نیوز، روزنامه النشره به نقل از نیویورک تایمز نوشت: «سیاست های ریاضت اقتصادی سعودی برای تحقق چشم انداز ۲۰۳۰ نتوانست تا مانع خریدن کشتی تفریحی توسط محمد بن سلمان شود.

 

به نوشته منبع مذکور، بن سلمان جانشین ولیعهد سعودی کشتی تفریحی ۵۵۰ میلیون دلاری خریداری کرده است. وی این کشتی را در مرخصی چند ساعته خود که -به فرانسه سفر کرده بود- خریداری کرده است.

 

بنا بر این گزارش، بن سلمان در حال انجام رقابت تنگاتنگ و سنگین بر سر بدست گرفتن پادشاهی عربستان است؛ به ویژه بعد از بیماری سلمان بن عبدالعزیز شاه سعودی، این مسئله بیشتز خودنمایی می کند.

 

این اقدام بن سلمان در سایه سیاست های اقتصادی شاه سعودی -که اخیرا مزایای بسیاری از شاهزاده ها و مسئولان مملکتی به سبب این سیاست ها کاهش پیدا کردند- همه را شوکه کرد.

 

بن سلمان در حالی خود را مسئولی دلسوز برای کشورش جلوه می دهد که بارها طرح های اقتصادی عجیبی برای رونق کسب و کار و جبران کسری بودجه ده ها میلیاردی عربستان  ارائه داده است.

 

 

جام نیوز


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=27271

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.