- شلمچه نیوز - http://www.shalamchenews.com -

خسارت خشکسالی کشاورزان اردبیلی پرداخت شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، به گزارش شلمچه نیوز به نقل از صدیف بدری صبح سه شنبه در نشست ارزیابی مشکلات روستاهای نیر تبیین کرد: در سال جاری ما شاهد خشکسالی و افت سخت میزان برداشت فرآورده ها بودیم.

وی اضافه کرد: توقع می رود دستگاه های متولی نسبت به جبران زیان و خسارت کشاورزان اقدام کرده و همچنین پرداخت تسهیلات کشاورزان بدون در دیدگاه گرفتن جریمه و دریافت نفع تمدید گردد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی یکی از مشکلات فعلی روستاها را اشتغال دانست و تبیین کرد: بی دقتی به اشتغال روستایی منتج به کوچ این قشر و تشدید حاشیه نشینی خواهد گردید.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بخشی دیگر از نیازهای ضروری روستاییان را ترقی راه های مواصلاتی عنوان و تبیین کرد: به منظور تقویت راه های رابطه ای روستایی کارهایی صورت گرفته و من جمله اینکه زمینه ترقی آسفالت ریزی ساده سازی شده هست.

بدری با اشاره به کارهایی در شهرستان نیر اضافه کرد: سال کنونی ۲.۵ ۵

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد این راه رابطه ای که مطالبه جدی در نیر هست تا دو سال آینده به بهره برداری برسد.

وی به هزینه کرد ۱۳ میلیارد تومان در قسمت حمل ونقل نیر طی ۱۸ ماه گذشته اشاره و تبیین کرد: از سمتی توقع می رود طریق استراتژیک نیر- کورائیم به سازی گردد.