تاریخ ارسال : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۰۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خطرشیوع کانکس نشینی درپایتخت/بی دقتی به کنترل حاشیه نشینی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، مسعود رضایی با اخطار نسبت به مخاطره شیوع کانکس نشینی در پایتخت، اظهار کرد: کانکس نشینی پدیده نامتعارف تازهی نیست و شبیه این پدیده مثل بیغوله نشینی و کپرنشینی در حوالی همه کلان شهرهای کشور بویژه تهران دیده می گردد.

 

   این نماینده مردم در مجلس دهم، با متذکری اینکه اموری انجام شده برای اداره حاشیه نشینی و پشتیبانی از حاشیه نشینان در حد شعار باقی مانده هست، دنبال کرد: این اموری زیادتر ظاهر سازی و در حد تبلیغات هست و به حدی برای مبارزه با این معضل و برطرف مشکلات اقتصادی تعلل شده که پدیده کانکس نشینی نیز در حال بسیار شدن هست.

رضایی با اظهار اینکه حاشیه نشینان در بافت های کهنه امنیت جانی ندارند، اهتمام کرد: بسیار شدن حاشیه نشینی کم شدن امنیت شهر و بسیار شدن بیماری های عفونی، فساد اخلاقی و معضلات و لطمه های اجتماعی ثمره بی دقتی به اداره حاشیه نشینی و عدم نظارت شایسته بر این منطقه های هست.

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه وقت آن دست یافته هست که حاکمیت از هر جناح و قشری برای برطرف حاشیه نشینی و مخاطره کانکس نشینی گامی جدی بردارد، اظهار کرد: هر جقدر که در اداره پدیده حاشیه نشینی تعلل گردد به همان میزان ضروری هست منتظر بسیار شدن لطمه های متاثر از حاشیه نشینی و به تبع آن بروز بعضی پدیده های دیگر باشیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75344

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.