تاریخ ارسال : ۰۲ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۷:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خطر ناخشنودی از دولت وجود دارد

لایحه بودجه ۹۷ تقدیم مجلس شورای اسلامی گردید، دولت در قسمتی از این لایحه آورده که قصد دارد یارانه قسمتی از جامعه حذف کند، نظر شما چیست؟

   اما اگر تحت عناوین زیبایی همچون اشتغال زایی یا نظایر آن بخواهیم یارانه مردم قطع گردد و این مراجع در اختیار کسانی قرار گیرد که نمی دانیم با آن چه خواهند کرد، طبعا اتفاق مثبتی

 

در واقع شما می گویید دولت طرح جایگزین پشتیبانیی در برابر حذف یارانه ۳۱ میلیون نفر ندارد؟

   در واقعیت شما می گویید دولت طرح جایگزین پشتیبانیی در برابر حذف یارانه ۳۱ میلیون نفر ندارد؟   اگر دولت تغییرات مثبت متنوعی را شکل می داد و در ضمن آنان این را مطرح می کرد، تفاوت داشت. در شرایطی که شاهد روزمرگی هستیم، هیچ دگرگونی مثبتی در پیش نیست و چشم اندازی هم وجود ندارد، وارد کردن شوک های تازه، نه تنها وضعیت را خوب تر نمی کند،

 

دولت مدعی هست که قصد دارد پول یارانه اقشاری را که از دایره پرداخت نقدی حذف می شوند، صرف تقویت طرح تندرستی، ارتقای کیفیت نان، برطرف پدیده گرد و غبار و معضلات محیط زیستی کند، به نظر شما این مدعا چقدر عملیاتی و چقدر توجیهی ظاهری هست تا اعتباراتی از این مسیر برای تسویه قرض ها به دست آید؟

   

در نهایت دیر یا زود دولت لازم هست به این حوزه ورود می کرد پس لازم هست از این اراده دولت دوازدهم استقبال کرد، چون اگر از این مجال استفاده نشود، شاید دولت آینده رغبتی به این جراحی پرهزینه پیدا نکند، نظر شما چیست؟

   حامل های انرژی گران گردید و یارانه آن به جای دستگاه ها به مردم داده گردید تا مدیریت هزینه را به جای دولت خود مردم انجام دهند.

در نهایت مجلس مجوز حذف یارانه قسمتی از اقشار جامعه را به دولت می دهد یا خیر؟

   در نهایت مجلس مجوز حذف یارانه قسمتی از اقشار جامعه را به دولت می دهد یا خیر؟   دوستانی می باشند که حمایت کننده آقای دکتر روحانی و دولت محترم می باشند، نمی گویم تعدادشان در مجلس بسیار هست اما قطعا شاهد پشتیبانی هایی از نگاه دولت در این زمینه می باشیم.

خیلی ها اظهار می کنند حذف یارانه آثار منفی اجتماعی خواهد داشت…

  

آ کم پیش می آید که دولتی قبول کننده کاهش محبوبیت اجتماعی خودش باشد؟

  

اگر مجلس به دولت برای حذف یارانه قسمتی از جامعه مجوز دهد این تبعات دامن گیر نماینده های در انتخابات مجلس یازدهم نمی شود؟

  

حتی اگر هزینه های صادر کردن چنین مجوزی به پای مجلس دهم نوشته شود؟

  


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=80153

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.