تاریخ ارسال : ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۷:۴۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خط انتقال لوله ۱۷۰ کیلومتری گاز از دامغان به ساری

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛  محمد اسماعیل ابراهیم زاده مدیرعامل شرکت گاز مازندران در نشست خبری با اصحاب رسانه، با گرامیداشت دهه مبارک فجر ، ارتقاء سیستم خدمت رسانی دستگاه های خدمتگزار را مرهون ایجاد و پایداری انقلاب اسلامی دانست و با بیان اینکه شرکت گاز مازندران نیز به تبع از این دستاورد عظیم امروز شاهد ارتقاء در سیستم خدمت رسانی خود است، گفت: برقراری سیستم اتوماسیون اداری در این شرکت فرآیند امورات اداری را به حداقل خود می رساند.

وی افزود: در بحث استمرار خدمت رسانی و پشتیبانی به مشترکین گاز ، شرکت هیچگونه مشکل ندارد و پرسنل متخصص ما به صورت شبانه روزی آماده خدمات به مردم استان هستند.

IMG_9788

ابراهیم زاده با اشاره به اینکه ۸۸ درصد روستاهای استان از نعمت گاز برخوردار هستند، گفت: مازندران از این نظر بالاترین آمار در کشور را به خود اختصاص داده است و انشالله در سال ۹۵ نیز ما شاهد بهره برداری از پروژه گاز رسانی در ۴۰۰ روستای دیگر خواهیم بود.

وی از گاز رسانی به ۷۳ هزار خانوار مازندرانی در سال جاری خبر داد و اظهار داشت: در این ارتباط ۳۰ هزار علامک گاز نصب شده است.

مدیرعامل گاز مازندران بودجه این شرکت را در سال جاری ۲۲۰ میلیارد تومان برآورد و تصریح کرد: در راستای پروژه گاز رسانی با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان قرار منعقد شده با پیمانکاران روستاهای شهرهای بابل / رامسر / تنکابن و ساری در دستور کار قرار دارند.

این مسئول در شرکت گاز مازندران از انتقال خط لوله ۱۷۰ کیلومتری دامغان به ساری به عنوان یکی از دستاوردهای مهم شرکت گاز اشاره و یادآور شد: این پروژه در راستای تقویت زیرساخت ها انجام گرفته و پیمانکار آن نیز مشخص گردیده است.

ابراهیم زاده گفت: پروژه نیمه کاره ای در مازندران وجود ندارد و پرداخت ۶۶ میلیارد و سیصد میلیون تومان معوقات بانکی از دیگر اقدامات شرکت گاز بوده است.

ابراهیم زاده مدیرعامل شرکت گاز با بیان اینکه ۲۸۰ میلیارد تومان از دستگاهها و مردم مطالبه داریم ، خاطر نشان کرد : امیدواریم به زودی این مطالبه محقق شود تا انشالله شرکت گاز بتواند با قدرت بیشتری نسبت به خدمت رسانی به مردم ایفای وظیفه نماید.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10529

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.