تاریخ ارسال : ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۵:۵۵ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خط و نشان احمدی نژاد در مورد مناظره بعدی؟!

دوشنبه هفته جاری نشست دانشجویی ” تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی و خط امام (ره) و رهبری ” در ادامه ی سلسله نشست های بازخوانی خط امام (ره)، با سخنرانی دکتر محمود احمدی نژاد در دفتر رئیس جمهور سابق کشورمان در ولنجک برگزار شد.

به گزارش شلمچه نیوز، دکتر احمدی نژاد اخیرا در باره خبرهای مربوط به خود رسانه ها نوعی مطرح کردن سایت ها و روزنامه ها دانست که این خبرهای انتخاباتی کاملا تکذیب نموده و اظهار کرد اصلا قصد ورود به انتخابات را ندارد.

خبری را امروز به نقل از سایت پارس با عنوان: خط و نشان احمدی نژاد؛ فقط با ۱۰ دقیقه مناظره بساط آنان جمع می‌شود را انتشار دادیم اما سایت میدان ۷۲ که ارتباط نزدیکی با رییس جمهور سابق کشور ما دارد این خبر را تکذیب نموده و به شرح ذیل پاسخ داد و شلمچه نیوز از آنجایی که اخبار میدان ۷۲ را صادق می داند بنابراین در این صفحه مطالب این سایت را انتشار داده ایم که در زیر می خوانید:

 

دوشنبه هفته جاری نشست دانشجویی ” تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی و خط امام (ره) و رهبری ” در ادامه ی سلسله نشست های بازخوانی خط امام (ره)، با سخنرانی دکتر محمود احمدی نژاد در دفتر رئیس جمهور سابق کشورمان در ولنجک برگزار شد.

دکتر محمود احمدی نژاد در این نشست دانشجویی به ضرورت های بازخوانی خط امام (ره) و تبیین آرمان های انقلاب اسلامی در شرایط کنونی پرداختند.

همچنین تعدادی از دانشجویان به نمایندگی از برخی تشکل ها و در خصوص ضرورت بازخوانی خط امام (ره) به ایراد سخنرانی پرداختند.

نژاد-دانشجویان-۵۰۴x252

با اینحال سایت خبری پارس در اقدامی عجیب و غیرحرفه ای این نشست گفتمانی و غیر سیاسی را متوهمانه ” پروژه بعدی سیاسی احمدی نژاد ” معرفی کرده است.

این سایت با دروغ پردازی نسبت به محتوای مطرح شده در این نشست نوشته: ” احمدی نژاد در این سخنرانی در ابتدا به نبرد میان جبهه حق و باطل در طی تاریخ پرداخت و معتقد بود که شیطان در همه جا حضور دارد و خواهان کشاندن آدمیان به سوی باطل است به طوری که این روزها افرادی که خواهان تغییر معادلات جهانی بودند به دلیل مشکلات باید به حل معضل های مانند بیکاری بپردازند؛ وی در اثنای تبیین نبرد حق و باطل در بیانی کنایه ای اظهار داشت: «فقط با ۱۰ دقیقه مناظره بساط آنان جمع می‌شود» پس این جمله حامیان احمدی نژاد به شدت او را تشویق کردند.”

این درحالیست که موضوع سخنرانی دکتر احمدی نژاد در این نشست از ابتدا” تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی و خط امام (ره) و رهبری” بوده و به هیچ وجه رویکرد سیاسی نداشته و جمله نقل شده از سوی ایشان در این نشست به هیچ وجه صحت ندارد.

این سایت خبری در بخش دیگری از خبر خود مدعی شده که در این جلسه دانشجویی منتقدان اجازه بیان نظرات خود را نداشتند و فقط حامیان رییس جمهور به ایراد سخنرانی پرداختند. این درحالیست که اصلا موضوع این نشست، احمدی نژاد و دولت وی نبوده که جمع حاضر موافق یا مخالف آن باشند. بلکه تمام دانشجویان حاضر در این نشست مشترکا در خصوص ”  تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی و خط امام (ره) و رهبری” هم زبان و دغدغه مند هستند.

گفتنی است دکتر محمود احمدی نژاد پس از پایان دوران ریاست جمهوری و خدمتش به مردم تصمیم گرفته در پاسخ به دغدغه ی مقام معظم رهبری در ۱۴ خرداد ۹۴ در مرقد مطهر امام (ره) مبنی بر حفظ و بازخوانی خط امام (ره)، تمام وقت و انرژی خود را صرف بازخوانی خط امام ره کند. همچنین ایشان پس از نشست سراسری تبیین مبانی انقلاب اسلامی  با حضور جمعی از اندیشمندان و علاقمندان به انقلاب اسلامی از سراسر کشور در هشتم مرداد سال جاری، نشست های متعدد گفتمانی و فکری با گروه های مختلف مردمی برگزار کرده است.

ایشان صراحتا اعلام کرده که در حال حاضر هیچ برنامه ای جهت شرکت در انتخابات مجلس و ریاست جمهوری نداشته و بنای فعالیت سیاسی و حزبی نیز ندارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3057

 • مهدی سنجقی ۱۳۹۴-۰۷-۲۲ - ۲۱:۴۵ - پاسخ دادن

  جناب آقای دکتر احمدی نژاد سلام؍
  جهانیان بخوبی یاد دارند که شما چگونه در مورد آقای مشایی قضاوت کردید. آقای مشایی در تلویزیون منشور کورش را با دو دست برداشت و ستود. لازم می دانم که این موارد را به شما در مورد کورش یاد آوری کنم:
  کوروش یک شیطان پرست ؍جنایتکار و غارتگر یونانی بود که شیطان یونانی «Zeus» را ستایش می کرد و بخاطر گناهان
  کبیره ای که انجام داده بود «کبیر» خوانده می شود.
  کورش با پدر بزرگ خود جنگید و پس از پیروزی بر او؍ وی را زندانی کرد. پدر بزرگ کورش پس از مدتی حبس در زندان کشته شد.
  کوروش با۲۵۰ هزار سربازش که مزدوران یونانی بودند توسط یک ملکه بیوه ایرانی به نام Tomyris شکست خورد.
  ۱۵۰۰ سال قبل از تولد کوروش ؍کلیمی ها به ایران مهاجرت کرده بودند

  کوروش در پاسارگاد دفن نشده و ساختمان آن آرامگاه در پاسارگاد در حدود صد تا صد و پنجاه سال پیش توسط شیطان پرستان «Druid» ساخته شده است.

  منشور کورش تقلبی و جعلی است و در ۶۰ سال گذشته ساخته شده است.

 • دیدگاه شما

  معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.