تاریخ ارسال : ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خودکشى شاهانه رضا پهلوى

اکنون رضا پهلوى با نامه اى که به دونالد ترامپ نوشت، خود را به طور کامل در برابر سلطنت خواهانِ بدونِ پادشاه کشت.

پهلوی خودکشى شاهانه رضا پهلوى

به گزارش شلمچه نیوز، وب‌‌سایت اپوزیسیون گویا نیوز، در واکنش به نامه اخیر رضا پهلوی به دونالد ترامپ که از او خواسته بود “تا با نیروهای دموکرات سکولار ایران همکاری کند و با به رسمیت شناختن اراده ملی مردم ایران برای اعمال تغییرات بنیادین در حکومت ایران، از هرگونه مواجهه نظامی با ایران پرهیز کند” این اقدام پهلوی را “خودکشی پادشاهانه رضا پهلوی” خوانده است.

 

گویا نیوز در این باره مینویسد: «اکنون رضا پهلوى با نامه اى که به دونالد ترامپ نوشت، خود را به طور کامل در برابر سلطنت خواهانِ بدونِ پادشاه، کشت، چرا که آن ها براى آمدن ترامپ لحظه شمارى مى کردند، تا بر خلاف اوباماى نرم و بى عرضه و معامله گر و سازشکار و خائن و مسلمان‌دوست، با یک حمله نظامى و انداختن بمب اتمى، حکومت «آخوندان» را سرنگون کند و حضرات، ابتدا جهت انتقام از «آخوندان» و «مردم ناسپاس» و بعد حکومت بر ایران، به ایران بازگردند، حتى اگر شاهى نباشد که بخواهند او را بر تخت پادشاهى بنشانند!

 

 

به نوشته گویا نیوز، رضا پهلوى با یادآورى این نکته به ترامپ که: ضمن به رسمیت شناختن اراده مردم ایران در تغییر بنیادین حکومت در این کشور از هرگونه احتمال درگیری نظامی با ایران پرهیز کند… در مقابل هواداران سلطنت، خود را بار دیگر، با بیان مطلبى که خوشایند آن ها نیست، کشت…

 

این سایت وابسته به اپوزیسیون در ادامه تاکید می کند: «نمى توان امید به تغییر سریع رضا پهلوى و رضا پهلوى ها داشت و انتظار انتخاب راه و روشى جدید در مبارزات سیاسى؛ ولى امیدواریم این کشته شدن رضا پهلوى، باعث تولدى دیگر شود. تولد شاهزاده اى جمهورى خواه! … اگر هواداران پادشاهى همین هایى هستند که دائم در حال متلک انداختن و تخریب وجهه ى شخص هستند همان بهتر که شخص چنین هوادارانى نداشته باشد. اگر شخص، رییس شورایى ست که جز همین تیپ هاى پر از غرض و مرض، در آن کس دیگر نیست و در این «شورا» اصولا نماینده ى هیچ سازمان و دسته و حزب آبرومند و شناخته شده و موثر در جامعه اى نیست، بهتر است که هم ریاست آن شورا را رها کرد و هم درِ آن شورا را تخته کرد.

جام نیوز


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29866

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.