تاریخ ارسال : ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خوش‌خیالی در برجام بس است

نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه امریکاییها و غربیها به تعهدات خود در برجام عمل نمی‌کنند، گفت: این‌همه خوش‌خیالی بس است و دولت به‌جای التماس مطالبه‌گر حقوق ملت باشد.

به گزارش شلمچه نیوز، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی درباره اقدامات دولت در مقابل بدعهدی و بدقولی امریکاییها در برجام، اظهار کرد: دولت باید در مقابل این بدعهدیها موضع قاطعانه بگیرد و شفاف به مردم بگوید که امریکاییها در برجام کارشکنی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه اخیراً کشورهای ۱+۵ بیانه‌ای صادر و گفته‌اند که ما به تعهدات خود در برجام عمل کردیم ولی ایران هیچ اقدامی نکرده و باید تحریمها ادامه پیدا کند، گفت: دولت در این زمینه نباید از دیپلماسی انفعال و التماس استفاده کند و سریعاً پاسخ محکم به این‌گونه زیاده‌خواهیها بدهد.

نماینده مردم قم در مجلس افزود: ما نباید مردم را بیگانه و نامحرم فرض کنیم، چرا که ملت حق دارد بداند در برجام چه اتفاقاتی رخ داده است.

حجت‌الاسلام ذالنور با بیان اینکه جسارتهای امریکاییها  بخاطر کوتاه آمدن دولت در اجرای برجام است، تاکید کرد: ما به تعهدات خود عمل کردیم ولی امریکاییها و غربیها با تمسخر بدون اجرای تعهدات خود تحریم را بر ملت ما تحمیل می‌کنند. این‌ همه خوش خیالی بس است و دولت به جای التماس مطالبه‌گر حقوق ملت باشد.

تسنیم

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=18425

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.