تاریخ ارسال : ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۷:۵۵ دیدگاه‌ها برای خوش شانسی استقلال از شکست در مشهد بسته هستند نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خوش شانسی استقلال از شکست در مشهد

به گزارش شلمچه نیوز، در این دیدار که درحضور بیش از ۵ هزار نفر ورزشگاه ثامن الائمه مشهد برگزار شد، تیم استقلال صدرنشین لیگ برتر با وجود ارائه یک بازی ضعیف به نتیجه تساوی یک بر یک مقابل پدیده دست یافت تا با یک امتیاز به پایتخت بازگردد. در این دیدار جذاب و دیدنی شاگردان رضا مهاجری سرمربی تیم پدیده، بارها موقعیت های گلزنی زیادی را بر روی دروازه استقلال طراحی کردند که این فرصت ها یا با درخشش رحمتی سنگربان آبی پوشان و یا با بی دقتی مهاجمان این تیم به هدر رفت تا این تیم نتواند به سه امتیاز باارزش دست یابد. تیم استقلال با کسب این نتیجه مساوی، ۱۷ امتیازی شد تا جایگاهش در صدر جدول رده بندی به خطر افتد.
بازیکنان پدیده با استفاده از اشتباه مدافع چپ استقلال در همان ابتدای بازی به گل رسیدند و موفق شدند، این گل را تا پایان نیمه اول حفظ کنند. نیمه اول این مسابقه پرشور و سریع انجام شد و حاضران در ورزشگاه از تماشای یک بازی خوب سیراب شدند.
در این بازی ابتدا پدیده با گل مهدی خیری از استقلال پیش افتاد اما در نیمه دوم مرادمند مدافع تازه وارد میزبان به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بازی با همین نتیجه به اتمام برسد.

ساعت ۱۵:۰۰ ـ ورزشگاه ثامن الائمه مشهد تماشاگر: ۵ هزار نفر
داور: سیدمهدی سیدعلی ـ کمک‌ها: بابک داوری، حسین طالقانی

پدیده:
مجتبی روشنگر ـ محمود خمیسی(مرادمند ۳۷)، کریم احمدی، محمدرضا ناصحی، غلامحسین بادامکی، یونس شاکری، محسن یوسفی(عباسیان ۷۰)، میرمهدی خیری(مهرداد رضایی ۸۷)، ابوالحسن جعفری، میثم نقی‌زاده، ایگور پراهیچ
سرمربی: رضا مهاجری

استقلال:
سیدمهدی رحمتی ـ خسرو حیدری، محمدرضا خرسندنیا (پروپجیج۵۳)، هرائل مگویان، میثم مجیدی، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی، میلاد شیخ‌فخرالدینی (روزبه چشمی ۵۳)، سجاد شهباززاده(برزای ۸۷)، جابر انصاری، محمدامین حاج‌محمدی
سرمربی: پرویز مظلومی

اخطار:
پدیده – حسن جعفری (۴۵) – میثم نقی زاده (۴۵) – رضا ناصحی (۸۱)
استقلال – میلاد فخرالدینی (۵۰) – روزبه چشمی(۷۶ )

شرح گل:
۱ ـ صفر (پدیده): مهدی خیری وینگر راست پدیده با دریافت توپ در میانه میدان و پیشروی با دید عالی توپ را از فاصله ۴۵ متری به پشت سر رحمتی انداخت تا گل استثنایی در همان ابتدای بازی به سود میزبان رقم بخورد.
۱-۱ (استقلال) :سانتر خسرو حیدری را مرادمند با دگل به خودی به گل تساوی آبی ها تبدیل کرد.

اتفاق ویژه:
نوار پیروزی‌های استقلال در بازی های خارج از خانه پاره شد. استقلال پیش از این در بازی های خارج از خانه خود موفق شده بود استقلال اهواز، سیاه جامگان و گسترش فولاد را شکست داده بودند و بالاخره تیم پدیده با ارائه نمایشی خوب خود موفق شد نوار پیروزی های این تیم را پاره کند.

بهترین بازیکن:
مهدی خیری در این بازی یک سوپر گل استثنایی از فاصله ۴۰ متری دروازه رحمتی را باز کرد. به جز این او بارها خط دفاعی استقلال را به هم ریخت و ۲،۳ موقعیت عالی را روی دروازه استقلال ایجاد کرد. البته از استقلال هم یعقوب کریمی عملکرد بسیار خوبی داشت و دفاع پدیده را بارها اذیت کرد.

دقایق حساس:

دقیقه ۱: مجتبی روشنگر با شیرجه‌ای تماشایی دروازه پدیده را از فروریختن نجات داد. این صحنه روی کرنر ارسالی از جناح راست و ضربه سر حاج محمدی مهاجم استقلال رقم خورد.
دقیقه ۶: جابر انصاری چسبیده به خط محوطه جریمه سرنگون شد که بازیک%D


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3226

Comments are closed.