تاریخ ارسال : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۴:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خیاط آتش افروز کشتن را نفی کرد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، جسد مربوط به پسر ۲۵ ساله ای به اسم شهروز بود که در یک کارگاه خیاطی تولید پوشاک زنانه مشغول کار بوده هست.

مأموران در نخستین گام از تحقیقات خود دریافتند آتش سوزی عمدی بوده هست، علاوه بر این در ادامه تحقیقات مشخص شد همان شب یکی از دوستان شهروز به اسم سامان شام را در مغازه او مهمان بوده و بعد از رفتن او، پسر جوان ملاقات دیگری نداشته هست. بعد از جابه جایی جسد به دکتری قانونی، سامان ۲۸ ساله بعنوان نخستین مظنون پرونده دستگیری گردید.

سامان سه ماه بعد از دستگیری لب به اعتراف گشود و عنوان کرد: «من و شهروز همشهری بودیم و در یک کارگاه خیاطی کار می کردیم. روزی شهروز حافظه تلفن همراه اش که در بر دارنده چند فیلم غیر اخلاقی بود را به من داد تا آن را نگهدارم. بعد از چند روز شهروز قصد داشت آن حافظه را بگیرد، اما از پس دادن آن طفره رفتم.

» » متهم در مورد کشتن عنوان کرد: «آن شب برای شام به مغازه شهروز رفتم و با هم شام خوردیم.

تا موقعیت را مناسب نگاه کردم جای لیوان ها را عوض کردم و شهروز دوغ مسموم را نوشید. »

در نخستین جلسه رسیدگی به پرونده متهم بعد از درخواست قصاص از سوی اولیای دم خلاف اظهاراتش جرمش را نفی کرد و عنوان کرد در کشتن شهروز نقشی نداشته و تحت فشارهای بازجویی آن سخنان را گفته هست.

در انتهاء هیئت قضایی با توجه به انکارهای متهم و از آنجائیکه دلیل تامه فوت به دلیل سوختگی شدید جسد اعلام نشده بود، پرونده را بار دیگر به دکتری قانونی فرستاد تا از سوی کارشناسان ارزیابی گردد. 

  پس از ان متهم بعد از درخواست قصاص از سوی اولیای دم در جایگاه جای گرفت و بار دیگر جرمش را نفی کرد.

او در مورد تناقض در اظهاراتش عنوان کرد: «قبول دارم با شهروز اختلاف داشتم اما در کشتن او نقشی نداشتم. آ نیم ساعتی گذشت تا اینکه بار دیگر به مغازه شهروز رفتم.

گشتی زدم و متوجه گردیدم از شهروز خبری نیست به همین دلیل تصمیم گرفتم به مغازه دوستم بروم تا اینکه ساعت ۱۲ شب مطلع گردیدم شهروز آتش گرفته و سوخته هست. » » متهم پس از ان در پاسخ سؤالات هیئت قضایی عنوان کرد: «اظهاراتم تحت فشارهای بازجویی بود.

»

 

منبع: روزنامه جوان


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79330

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.