تاریخ ارسال : ۲۷ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

خیالتان راحت آقای روحانی هم استودیوی تلویزیون را ترک کرد!

به گزارش شلمچه نیوز، حمید رسایی نوشت: از صبح تا ساعت ۲۱ شنبه ۲۶ دی ماه است، بارها و بارها در شبکه خبر و دیگر شبکه ها زیرنویس شد که آقای روحانی تا دقایقی دیگر درباره برداشتن تحریمها و آغاز اجرای برجام با مردم سخن می گوید. کلی مقدمات چیده شده بود تا بعد از سخنان آقای روحانی مثل دفعات قبل، عده معدودی بوق زنان بریزند در خیابانهای بالاشهر تهران و جلوی دوربینها دست و پایی تکان بدهند به اصطلاح، جشن پیروزی بگیرند و…

حالا که دیگر کم کم به نیمه شب رسیده ایم، همه کدخدا دوستان ناامید شده اند که برای امشب این شو اجرایی شود. بدیهی است که وقتی به کدخدای بی خدا اعتماد کنید و او هم این احساس نیاز شما به خود را دریابد، برایتان گربه برقصاند و امتیاز بخواهد، حتی در دقایق آخر، امتیازاتی از جنس آزادی جیسون رضائیان، از جنس برنامه دراز مدت غنی سازی هسته ای که قرار بود مطابق وعده رییس جمهور، ظریف و صالحی، ما اجازه داشته باشیم تا طی ۱۵ سال برسیم به نیاز امروزمان که ۱۹۰ هزار سو است اما حالا در دقایق آخر آنها زده اند زیر میز و می گویند ایران اجازه ندارد طی این مدت زمان به چنین امکانی برسد.

البته تا صبح این را هم خواهند داد تا مانند طفل گرسنه ای برسند به شیشه شیری که در دست نامادری است با این تفاوت که این شیشه شیر خالی است.
بر خلاف آنچه آقای ظریف از صبح تا به حال بارها و بارها گفته که کلیه تحریم‌های هسته ای لغو می شوند، هیچ تحریمی لغو نمی شود بلکه بخشی از تحریمها (مالی، اقتصادی) مطابق برجام، نهایتا در دوره های ۱۲۰ تا ۱۸۰ روزه موقتا متوقف می شوند.

اگر کسی منتظر خبر خوش آقای روحانی است، خیالشان را راحت کنم، آقای روحانی هم استودیوی سیما را ترک کرده اند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=9439

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.