تاریخ ارسال : ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۷:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دادستان کل کشور به پرونده تخلف های دوره قبل شهرداری رسیدگی کند

محمدرضا بادامچی در اظهار کرد وگو با ایسنا، با اشاره به پذیرش استعفای نجفی از سوی شورای شهر اظهار کرد: لازم هست شهردار و شورای شهر جدید کارهای آقای نجفی برای ارزیابی تخلف های دوره قبل شهرداری تهران را پیگیری کند. البته نمایندگان تهران نیز نشست ها فصلی با اعضای شورای شهر، استاندار و شهردار می گذارند که مطمئنا این مورد ها در نشست ها مورد پیگیری قرار می گیرند.

وی یادآور گردید: پیش از این نیز گزارشی از تخلف های شهرداری دوره قبل به مقام های قضایی برای پیگیری داده گردید ولی فکر نمی کنم قوه قضائیه عزمی برای پیگیری دارا باشند چون علاوه بر گزارشاتی که آقای نجفی ارسال کرد کمیسیون اصل ۹۰ نیز گزارشاتی داشت که مسکوت گذاشته گردید و به آن جوابی ندادند.

این عضو فراکسیون امید به گفت وگو های دادستان کل کشور در مورد ضرورت استعفای دو مرتبه نجفی اشاره و اظهار کرد: دادستان برای آقای نجفی تعیین تکلیف کرده و پیش از استعفای دو مرتبه وی درخواست استعفای دو مرتبه کرده بود. بنظرم خوب تر بود دادستان اول به آن پرونده های تخلفی که آقای نجفی اعلام کرده بود، رسیدگی می کرد تا اگر احیانا کوتاهی صورت گرفته ارزیابی انجام می گردید. مطمئنا وظیفه دادستان تعیین تکلیف در کار آقای نجفی نبود.

تعیین تکلیف برای فردی که مسئولیش شورای شهری هست که از جانب مردم انتخاب شده، کار درستی نیست.

نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید دو مرتبه بر اینکه آقایان باید ادبیات خود را تغییر دهند، اظهار کرد که خوب تر هست صدای مردم را بشنوید. حال و احوال مردم را بفهمید و دیگر ادبیاتی را که در گذشته داشتید را دو مرتبه تکرار نکنید.

انتهای پیام


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95434

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.