تاریخ ارسال : ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۱:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

داعش؛ ثمره کوشش ۲۰ ساله آمریکا

جانشین فرمانده سپاه عاشورا اضافه کرد: ایالات متحده داعش را طراحی نمود و به مساعدت فرانسه، از هیچ حمایت پولی، امکاناتی، اطلاعاتی و امنیتی برای داعشیان دریغ نکرد، ولی رزمندگان جبهه ی پایداری با دست کم ابزارها همچون دوران هشت سال دفاع مقدس برتری بزرگی را رقم زدند.

  وی گفته بود: بنابه اعتراف مدیران آمریکایی، داعش ثمره کوشش ۲۰ ساله ی آنها بود  که در قالب پروژه ای به اسم «لانه ی زنبور» طراحی گردید.

اکبر فرهنگی والا پدر شهید مدافع حرم وحید فرهنگی والا نیز در این مراسم عنوان کرد: شهدا از ما توقع داشتند تا از ولایت فقیه حمایت کرده و بصیرت دارا باشیم تا لطمهی کشور ما را تهدید نکند.

وی اضافه کرد: در تمام توطئه های بعد از انقلاب همچون نبرد، منافقین، توطئه ی کردستان و بعد از گذشت ۴۰ سال از برتری انقلاب اسلامی ایران عمل به تدابیر و فرامین رهبری ما را در راه برتری یاری کرده هست.

فرهنگی والا با اشاره به رشادت های رزمندگان و شهدای مدافع حرم عنوان کرد: علی رغم دشمنان زیاد پرخطر که به اصولی پایبند نبودند، شهدا با عمل به تدابیر و فرامین رهبری زمینه برتری در جبهه پایداری را فراهم آوردند.

وی در ادامه با اشاره به خصوصیت های اعتقادی و اخلاقی شهید مدافع حرم، «وحید فرهنگی والا» اضافه کرد: وحید پیش از آنکه مدافع حرم باشد، مدافع ولایت و حریم اهل بیت بود و در مرحله هجوم فرهنگی دشمن بعنوان سرباز نبرد نرم عمل می کرد و به هیچ عنوان خستگی برایش معنی نداشت.

فرهنگی والا ادامه داد: این شهید به طور مستمر مشغول انجام اقدامات فرهنگی بود و معتقد بود که در وقت نبرد دشمنان ما تعداد ی مشخصی بودند، ولی امروزه علی رغم نبرد نرم دشمنان ما مشخص نیستند.

او همیشه به بازدید دانشجوهای از منطقه های نبرد زده اهتمام داشت تا دانشجوهای از نزدیک نگاه کنند برای برتری انقلاب اسلامی چه زحمت هایی کشیده شده هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76994

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.