تاریخ ارسال : ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۲۰:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دامغان ۳۰۰۰ بیکار دارد/ لزوم اصلاح اصل ۴۴ قانون بنیادی

اختصاص ۲۰ هزار میلیارد تومان به طرح های عمرانی کشور

نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بودجه یک تریلیون و ۲۰۰ میلیارد تومانی سال ۹۷ کل کشور بعد از تصویب مجلس و تائید شورای نگهبان برای اجرا به ریاست جمهور ابلاغ شده هست، گفت: از این میزان ارزش ۲۰ هزار میلیارد تومان برای اجرای و تکمیل پروژه های عمرانی در کشور اختصاص پیداکرده هست.

حسن بیگی اضافه کرد: برای کمک به رشد و عمران روستاها سال گذشته با تصویب مجلس رقمی معادل ۱۲ هزار میلیارد تومان اختصاص یافت که سال کنونی و در لایحه بودجه دولت و با تصویب مجلس این رقم به ۷۰ هزار میلیارد تومان افزایش پیداکرده هست.

وی اضافه کرد: علاوه بر این برای کمک به بحث اشتغال در جامعه  ۱۰۰ هزار میلیارد تومان ارزش برای این امر اختصاص یافت که بتوانیم در ایجاد اشتغال و برطرف معضلات و بیکاری سهیم باشیم.

لزوم برخورد بارانت خواری

نماینده دامغان در مجلس با اهتمام بر اینکه باید با معضل رانت خواری در بخش خصوصی برخورد کرد، گفت: یکی از معضلات امروز جامعه ما واگذاری کارها به بخش خصوصی از طریق رانت هست که باید با این معضل بشدت مبارزه کرد.

حسن بیگی افزود: اصلاح اصل ۴۴ قانون بنیادی باید موردتوجه قرار گیرد تا از این طریق بتوانیم در کمک به رونق بخش خصوصی موفق باشیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95618

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.