تاریخ ارسال : ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۲۰:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دانش‌آموزان هشترودی به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از هشترود، سرهنگ پاسدار احمد تقی پور عصر امروز در مراسم بدرقه دانش آموزان دختر به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اظهار کرد: آشنایی با فلسفه جهاد در راه خدا، القای حس خود باوری، مسئولیت پذیری، تجدید خاطرات حماسه‌های رزمندگان اسلام از اهداف برگزاری این اردوی معنوی است.

وی افزود: راهیان نور دانش‌آموزی تحکیم پیوند نسل دوران دفاع مقدس با نسل چهارم و جدید انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه هشترود تصریح کرد: دانش آموزان سمیه‌های زمان هستند که زیر انواع هجمه‌های دشمنان تاب آورده‌اند اما همواره از آرمانهای نظام دفاع کرده‌اند و اردوی راهیان نور برخلاف حرکات و تفکرات دشمنان است لذا نسبت به برگزاری این اردوها واکنش نشان می‌دهند.

وی ادامه داد: راهیان نور به قوت خود باقی است و ادامه خواهد یافت و آموزش و پرورش هم حامی است چراکه دانش آموزان باید برای ادامه راه انقلاب آماده شوند.

تقی پور در ادامه خاطر نشان کرد: دشمنان به دنبال خاموش کردن انقلاب اسلامی هستند اما انقلاب اسلامی ایران با قدرت مسیر خود را ادامه خواهد داد و حتی روحیه انقلابی به دیگر کشورها صادر شده است.

وی در ادامه گفت: ۱۴۰ دانش آموز مقطع متوسطه دوم از مدارس دخترانه شهرستان هشترود در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام می‌شوند تا با مفهوم ایثارگری رزمندگان اسلام، بیش‌ازپیش آشنا ‌شوند.

فرمانده سپاه هشترود در پایان تاکید کرد: اگر امروز با آسایش و امنیت زندگی می‌کنیم در سایه خون شهدا و از جانگذشتگی ایثار گران است و ما همه مدیون آن‌ها هستیم و هدف ما باید مقاومت و مداومت بر سر اهداف شهدا باشد چراکه این مقاومت بسیار مقدس است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73572

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.