تاریخ ارسال : ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

درآمد مالیاتی دولت جعلی هست/تحقق ۶۳ درصد مالیات ۸ ماهه اصفهان

ناهید تاج الدین در اظهار کرد و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برچسب بهره مند بودن اصفهان علت شده که حق اصفهان در بودجه های سالیانه به خوبی ادا نشود.

وی اظهار داشت: برچسب  بهره مند بودن لازم هست از اصفهان برداشته گردد و بودجه کشور طبق عدالت و با توجه به حجم های توسعه هر استان تدوین گردد به نحوی که حوزه تولید و اشتغال پایین ترین لطمه را نگاه کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اهتمام کرد: از نکات مثبت بودجه سال ۹۷ برای استان اصفهان و کشور، تخصیص قسمت اشتغال پیوسته و نیز اشتغال فراگیر و نیز توجه به توسعه اشتغال در منطقه های روستایی هست که میتوان آنرا برای اصفهان به فال نیک گرفت.

هزینه های خانوارهای اصفهانی درآمد آنان پیشی گرفت

وی اظهار کرد: در سال گذشته زیادتر خانواده ها در دیگر  استانهای کشور اضافی درآمد داشته اند و تنها دو استان کسری درآمدی در بودجه خانوار خود را تجربه نموده اند و این دو استان متاسفانه  استانهای اصفهان و همدان بودند که هزینه های خانوار در آنان از درآمدهای آنان پیشی گرفت که به رغم این اوضاع، دوباره هم اصفهان بعد از تهران بیشترین پرداخت مالیات را لازم هست داشته باشد.

تاج الدین اعلام نمود: به چه علت لازم هست اصفهانی ها در بین استانهای کشور بعد از تهران بیشترین پرداخت کننده مالیات در سال آینده باشند و حدود  ۹۰ درصد درآمد استان در بودجه ۹۷ از محل وصول مالیات تهیه گردد. 

 وی اظهار داشت: اصفهان زیادتر از تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس برای کشور درآمد اکتساب نمی کند پس به چه علت کمتر از این استان ها به آن هزینه اختصاص داده می گردد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این در حالی هست که در بودجه ۹۷ انتظار ایجاد ۹۰ هزار شغل از استان وجود دارد.

بودجه اصفهان از تهران، خوزستان،خراسان رضوی و فارس کمتر هست

وی دنبال کرد: قسمت استان اصفهان از بودجه ۹۷  از تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس کمتر هست، این در حالی هست که استان اصفهان به لحاظ جمعیتی سومین استان پر جمعیت کشور و نیز به لحاظ شاخص های توسعه ۱۵ درصد تولید ناخالص ملی را تحقق می بخشد.

فشار بسیار به مالیات دهندگان اصفهانی با شکست مواجه شده هست

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه در حق اصفهان بعنوان مرکز ثقل توسعه کشور به صورت مستمر اجحاف شده و در بودجه ۹۷ نیز این روند ادامه یافته هست.

وی اظهار کرد: در بودجه ۹۶ به میزان ۶۳ هزار میلیارد تومان قسمت درآمد اصفهان موردنظر داشته شده بود که ۵۹ هزار میلیارد تومان آن مرتبط به وصول مالیات بود.

تاج الدین تاکید کرد: تا امروز تنها ۶۳ درصد از مالیات هشت ماهه در سال ۹۶ در اصفهان پژوهشگر شده که این نشان از غیر حقیقی بودن درآمدهای مالیاتی دولت و عدم تحقق درآمدهای حدس شده در بودجه ۹۶ دارد.

وی اظهار کرد: نتیجه این کارکرد این هست که فشار زیادتر به مالیات دهندگان اصفهانی با شکست رو به رو شده و برای دولت کسری بودجه به ارمغان می آورد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=81307

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.