تاریخ ارسال : ۰۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

درخواست ۲۸ نفر از نمایندگان برای استیضاح طیب‌نیا/مطهری درخواست کند، به مسئله لغو سخنرانی مشهد ورود می‌کنیم

عضو هیئت رئیسه مجلس از درخواست ۲۸ نفر از نمایندگان به منظور استیضاح وزیر اقتصاد و دارایی خبر داد.

درخواست 28 نفر از نمایندگان برای استیضاح طیب‌نیا/ با درخواست مطهری موضوع لغو سخنرانی وی در مجلس بررسی می‌شود“اکبر رنجبرزاده” عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، از حضور علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد و دارایی در جلسه علنی فردا (سه‌شنبه ۲ آذر ماه) به منظور پاسخگویی به سوالات دو تن از نمایندگان خبر داد.

نماینده مردم اسدآباد تصریح کرد: ۲۸ نفر از نمایندگان در خواست استیضاح وزیر اقتصاد را داشته‌اند اما در حال انجام مذاکراتی هستیم تا این استیضاح مطرح نشود.

وی با اشاره به تعطیلی روز یکشنبه اظهار داشت: جلسه هفتگی هیئت رئیسه به دلیل برگزار نشدن جلسه علنی مجلس، احتمالا فردا بعد از اتمام صحن علنی تشکیل خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس همچنین ضمن بیان اینکه قرار نیست موضوع لغو سخنرانی مطهری در جلسه هیئت رئیسه مطرح شود، بیان داشت:  این موضوع تنها در صورت درخواست وی قابل طرح است زیرا مجلس تنها در صورت مطالبه نمایندگان برای بررسی یک مسئله به آن ورود می‌کند.

گفتنی است؛ طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی ‌و ‌دارایی فردا برای پاسخگویی به سوالات جهانبخش محبی‌نیا  نماینده‌ محترم‌ میاندوآب، شاهین دژ و تکاب و سید علی ادیانی نماینده محترم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس حضور خواهد یافت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=30792

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.