تاریخ ارسال : ۰۲ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

درس امروز دانش آموزان شهر ری؛ استقبال از روحانی!

با وجود آلودگی پایدار و ناسالم بودن هوای تهران و شهرستان ری، مدارس تهران و شهر ری پس از سه روز تعطیلی امروز باز بوده و هماننده سفرهای گذشته برای استقبال از رئیس جمهور آماده می شوند.

به گزارش شلمچه نیوز، با وجود آلودگی پایدار و ناسالم بودن هوای تهران و شهرستان ری، مدارس تهران و شهر ری پس از سه روز تعطیلی امروز باز بوده و هماننده سفرهای گذشته برای استقبال از رئیس جمهور آماده می شوند. در واقع امروز مدارس به دلیل آموزشی بازگشایی نخواهند شد بلکه دانش آموزان باید برای استقبال از رئیس جمهور به خیابان ها آمده و به سخنرانی ایشان در مصلای بزرگ ری گوش دهند.

معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری گفته: رئیس جمهوری صبح روز چهارشنبه دوم دی ماه با سفر به شهرستان ری، پس از زیارت بارگاه مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در مصلای بزرگ ری حاضر شده و در اجتماع مردم مومن و ولایتمدار این شهرستان سخنرانی خواهد کرد.

وی در ادامه ضمن تاکید بر حضورفعال همه افراد و اقشار مختلف شهرستان ری همچون جوانان، زنان، روحانیون، فرهنگیان، کارگران، کشاورزان، احزاب سیاسی، دانش آموزان و دانشجویان در مراسم استقبال و دیدار با رئیس جمهوری تصریح کرد: بررسی مسایل و مشکلات شهرستان ری و زمینه سازی برای افزایش میزان اعتبارات این شهرستان به منظور خدمت رسانی بهینه به مردم منطقه، از جمله مهم ترین اهداف سفر دکتر روحاین به شهرستان ری است.

جمالی پور، به دیدار با آیت الله ری شهری تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع)، خانواده شهدا، نخبگان و همچنین مدیران اجرایی شهرستان ری به عنوان برنامه های سفر رییس جمهوری به این شهرستان اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی و پیگیری های انجام شده، این سفر منجر به تخصیص اعتبارات مناسب و تصویب طرح های موثری برای رشد و توسعه شهرستان خواهد شد.

گفته می شود رئیس جمهور از کتاب آیت الله ری شهری رونمایی خواهد کرد.

 

میدان۷۲


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=7835

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.