تاریخ ارسال : ۱۲ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۲۲:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دروازبان پرسپولیس به خونه به خونه بابل پیوست!

با وجود تکذیب دروازه‌بان دوم پرسپولیس درمورد جدا شدنش از این تیم اما صادقی با تیم خونه‌به خونه بابل توافق کرده است.

به گزارش شلمچه نیوز، چند روزی است که صحبت از انتقال ایمان صادقی دروازه‌بان تیم پرسپولیس به تیم‌های دیگر شنیده می‌شود این در حالی است که با وجود پیگیری برخی رسانه‌ها اما ایمان صادقی در مصاحبه‌های خود جدایی از پرسپولیس و پیوستن به تیم‌های دیگر را قویاً تکذیب کرده و عنوان می‌کند که دوست دارد فوتبالش را در پرسپولیس ادامه دهد.

این در حالی است که گویا ایمان صادقی برخلاف تکذیب‌هایش با تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل در لیگ دسته اول توافق کرده است اما برای اینکه بتواند بدون پرداخت پول رضایت نامه‌اش را از باشگاه پرسپولیس بگیرد توافق با این تیم بابلی را از بیخ و بن تکذیب می‌کند.

images

با جدایی احتمالی صادقی از پرسپولیس حالا سرخپوشان به دنبال گزینه جانشینی برای وی خواهند بود و در این‌باره نام‌های زیادی شنیده می‌شود.

محسن فروزان، علیرضا بیرانوند، پاشنکو، مهرداد طهماسبی و … از جمله گزینه‌هایی هستند که نام آنها به عنوان گزینه جدی پرسپولیس برای پیوستن به این تیم شنیده می‌شود.

در این‌باره قرار است برانکو طی یکی دو روز آینده نظر نهایی‌اش را در خصوص جذب دروازه‌بان اعلام کند هرچند که شنیده می‌شود شاید تغییراتی هم در این‌باره رخ بدهد.

فارس

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=8552

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.