تاریخ ارسال : ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دروغ درمانی!

۲۹۴ امین شماره هفته نامه ۹ دی امروز شنبه یازدهم آذر ماه ۹۶ روی دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت.

به گزارش شلمچه نیوز، تیتر یک این هفته ۹دی با عنوان «دروغ درمانی!» نقدی است مستند درباره گزارش ۱۰۰ روزه روحانی که در آن رئیس جمهور تلاش می کند با ارائه آمارهای نادرست به گفتاردرمانی مشکلات اقتصادی مردم بپردازد.

پرونده ویژه ۹ دى این هفته با عنوان «حقوق مردم، لگدمال اشرافیت کارگزارانی» مطالبی پیرامون حضور با کفش جهانگیری در چادرهای زلزله زدگان اختصاص دارد.
«رعیت یا ولی‌نعمت؛ مسئله این است!»، «تخم لق دوم جهانگیری»، «لطفا برای آخوندی، جهانگیری، نوبخت و … کانکس یا چادر رزرو کنید»، «زنده شدن خاطرات تلخ اشرافیت پهلوی با حضور جهانگیری با کفش در چادر چند خانواده زلزله زده» و «عذرخواهی واقعی، دوری از زندگی و خوی اشرافی است نه انتشار متنی با فشار افکار عمومی» از مطالبی است که در این پرونده منتشر شده است.

تجلیل از مستند دیدنی و فاخر «قائم مقام» در مطلبی با عنوان «اگر اعدام های منافقین در دهه ۶۰ نبود، هزاران ترور دیگر اتفاق می افتاد» و مطلب دیگری با عنوان «روایت بدون سانسور از زندگی مرحوم منتظری» موضوع دیگری است که در صفحه فرهنگ نه دی ۲۹۴ ام منتشر شده است.

یادداشت اول نه دی این هفته را حجت الاسلام رسایی درباره رئیس مجلس شدن لاریجانی و نقش احمدی نژاد در آن با عنوان «احمدی نژاد پس از شکست سیاسی لاریجانی، او را احیا کرد» نوشته است.

بخش سی و هفتم از سلسله مطالب کتاب هاشمی از نگاهی دیگر نوشته کامران غضنفری، با عنوان «رفسنجانی؛ مبارزی که در زندگی شخصی سلطنت مآب شد» به خاطرات هاشمی درباره تفریحات خانوادگی و خوشگذرانیهایشان در طول دوران مسئولیت پرداخته و در صفحه جریان شناسی منتشر شده است.

موضوع دیگرى که ۹دى به آن پرداخته، استراتژی جدید رسانه ای حامیان برجام است که بعد از پیروزی بر داعش، به دنبال تحمیل برجامهای موشکی و منطقه ای هستند. «همه سخنگویان کاخ سفید»، «استراتژی جدید رسانه ای تحمیلگران برجام» و «گفتگوهای «سطح بالا» یا تلاش برای برجامهای موشکی و منطقه ای؟!» از مطالب منتشر شده در همین رابطه هستند.

همچنین در ۹دى ۲۹۴ ام گفتارها و نوشتارهایی از دیگر شخصیت ها منتشر شده است: مهدی نصیری، حجت الاسلام روانبخش، دکتر مهدی کوچک زاده، دکتر مصباح الهدی باقری، حسین شمسیان، محمد ایمانی، دکتر ناصر نوبری، دکتر شبیر فیروزیان، امیرحسین ثابتی، کبری آسوپار و …

هفته نامه سیاسی، فرهنگی اجتماعی ۹ دی را هر شنبه از کیوسک های مطبوعاتی سراسر کشور بخواهید. جهت اشتراک با شماره ۰۲۱۳۳۵۱۳۰۲۰ تماس گرفته و یا به سایت ۹day.ir مراجعه نمائید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77276

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.