تاریخ ارسال : ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۳:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

درویش: با دلار ۶ هزار تومانی یک سرمربی خوب ایرانی داریم/ سایپا سهمیه آسیایی می گیرد

رضا درویش در اظهار کرد و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره وضع تیم سایپا اظهار کرد:  با هدایت فنی علی دایی تیم ما شرایط بسیار خوبی در لیگ برتر پیدا نموده است و سه فینال دیگر پیش رو داریم تا بتوانیم سهمیه آسیایی دریافت کنیم.

وی اضافه کرد: استقلال با پیکان بازی دارد و نتیجه این مسابقه هرچه باشد به نفع تیم ماست و خود ما نیز یک مسابقه ۶ امتیازی و حساس در هفته انتهایی با پیکان داریم. می اندیشم با راهبرد علی دایی تیم سایپا در این فصل آسیایی گردد. 

 مدیرعامل باشگاه سایپا درباره وضع آلویس نانگ مهاجم مصدوم تیمش و اینکه گفته می گردد پیش از عقد قرارداد از او آزمایش پزشکی گرفته نشده اظهار کرد: او در اوائل فصل در آزمایش پزشکی باشگاه دیگر شرکت کرده بود و چون تاییدیه داشت دیگر از این بازیکن آزمایش پزشکی گرفته نشد. نانگ در ادامه لیگ توان ندارد برای ما بازی کند و در حال حاضر دو پزشک گفته اند او احتیاج به عمل جراحی دارد که در آنصورت قرارداد نانگ برای فصل آتی با باشگاه سایپا فسخ خواهد گردید زیرا به مدت طولانی توان نداریم از این بازیکن استفاده نماییم.

درویش درباره تمدید قرارداد علی دایی با سایپا برای فصل آتی اظهار کرد: هر دستاوردی به دست بیاید قرارداد دایی تمدید می گردد او به ما قول داده بود که سایپا رده ای تک رقمی داشته باشد اما حالا در کورس نایب قهرمانی و اکتساب سهمیه آسیایی هستیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا درباره نرخ ۶ هزار تومانی دلار و قرارداد بازیکنان بیگانه این تیم اظهار کرد: ( ۶ هزار تومان گردید!) به هر حال در کمال خوشبختی ما منحصرا نانگ و یک مدافع بیگانه داریم و افزایش نرخ دلار از این بابت خیلی بر روی تیم ما مؤثر نیست. یک سرمربی خوب ایرانی داریم که خیلی از بیگانه ها در پی جذبش می باشند و به ریال از ما پول می گیرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95153

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.