تاریخ ارسال : ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۲۱:۰۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

درگیری مسلحانه قماربازان در مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس

اختلاف چند نفر از قماربازان شهر تاتار و گنبدکاووس برای شرط‌بندی با قمه و چماق و دیگر سلاح سرد به جان هم افتادند.

 
به گزارش شلمچه نیوز از گنبدکاووس، سرهنگ محمود علی‌فر درباره درگیری به وجود آمده در حاشیه مسابقات اسبدوانی اظهار داشت: در هفته هفدهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس بین قماربازان در مسابقات سوارکاری شهرستان گنبدکاووس درگیری و اختلاف به وجود آمد که ماموران نیروی انتظامی درصد برطرف کردن مشکل شدند و بر اثر آن ۲ نفر از آنها مجروح شدند.
وی افزود: چند نفر از قماربازان شهر تاتار و گنبدکاووس برای شرط‌بندی دچار اختلاف می‌شوند و با قمه و چماق و دیگر سلاح سرد با هم درگیر می‌شوند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: ماموران نیروی انتظامی که در محل سوارکاری در جهت امنیت سوارکاری بودند برای برطرف کردن اختلاف و جلوگیری از درگیری وارد محل می‌شوند.
علی‌فر تصریح کرد: متاسفانه یکی از این افراد با سلاح شکاری خود ۲ نفر از ماموران نیروی انتظامی را از قسمت‌های دست, بازو و کتف مجروح می‌کند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: در این درگیری ۴ نفر از قماربازان نیز مجروح می‌شوند که به همراه ۲ مامور نیروی انتظامی به بیمارستان منتقل و بستری می‌شوند.
وی گفت: در حال حاضر حال عمومی ماموران و افراد مجروح شده دیگر خوب است و در این رابطه ۵ نفر که در این درگیری دخالت داشتند دستگیر و تحویل دستگاه قضایی شدند و تلاش برای دستگیری عامل اصلی شلیک کننده به ماموران نیروی انتظامی ادامه دارد.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83265

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.