تاریخ ارسال : ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دریافت گواهینامه ایزوهواشناسی فرودگاه دشت ناز ساری

با دریافت گواهی نامه ISO 9001:2008 مدیریت کیفیت تمامی فعالیت ها و عملکرد اداره هواشناسی فرودگاه دشت ناز  بر اساس استانداردهای بین المللی و شاخص های معتبر انجام می شود.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان مازندران، با تلاش اداره کل هواشناسی استان مازندران بویژه معاونت فنی و شبکه، اداره پایش وکارشناسان همدیدی هواشناسی فرودگاه دشت ناز ، با بررسی های انجام یافته توسط شرکت توف نورد آلمان(Tofnavard) اداره هواشناسی فرودگاهی دشت ناز  موفق به دریافت گوهینامه بین المللی استاندارد ISO9001 در بخش ارائه خدمات هوانوردی گردید.

Temp_1206343_30802093

نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان تشریح کرد: جهت دریافت گواهی نامه ISO 9001 تمامی فعالیت های اداری هواشناسی فرودگاه دشت ناز مورد بازنگری قرار گرفت و ضمن اصلاح رویه و شناسایی شاخص های مورد نیاز، شناسنامه فرآیندها تهیه شد که در نهایت در یک بازه زمانی بر اساس بازخوردها و رویه های بین المللی موجود و بازرسی های کارشناسان داخلی و خارجی  این اداره موفق به کسب گواهی نامه ISO 9001شد.

Temp_1206343_30914218

اعتبار این گواهینامه بین المللی سه سال می باشد و هر سال توسط ممیزان شرکت توف نورد آلمان مورد ممیزی مجدد قرار خواهد گرفت. وی تصریح کرد: استاندارد ایزو ۹۰۰۱ که ویرایش جدید آن در سال ۲۰۰۸ میلادی از طرف موسسه بین المللی استاندارد منتشر شده است، توجه ویژه ای به مدیریت راهبردی و عملیاتی داشته و از توسعه سازمان ها برای دستیابی به موفقیت های پایدار حمایت می کند. داداشی افزود: این استاندارد مکمل الگوهای تعالی عملکرد در سازمان نیز می باشد.

Temp_1206343_31048750

نوربخش داداشی مدیرکل هواشناسی استان ضمن تبریک به دست اندرکاران دریافت این گواهینامه معتبر، بیان داشتند امروز آغاز یک راه جدید و شروع بهبود مستمر فرآیندها و فعالیت ها در تمامی ادارات و ایستگاه ها می باشد امید است با اتکال به خداوند متعال و تلاش همکاران شاهد پیشرفت روزافزون هواشناسی استان باشیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13213

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.