تاریخ ارسال : ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دریافت ۱۰ هزار میلیاردتومان وام با ۲۰۰ میلیون وثیقه

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس، با اشاره به اینکه کمیسیون عمران مجلس جلسه‌ای درباره استیضاح وزیر راه گذاشته تا با استیضاح‌کنندگان جلسه‌ای داشته باشند، اظهار داشت: ظاهراً اطلاع‌رسانی به آقای آخوندی مناسب نبوده به همین دلیل معاونان وزیر راه در جلسه شرکت کردند ولی وی شرکت نکرده است.

وی افزود: وزیر راه و معاونان ایشان منتظرند تا با فعال شدن مجلس در نشست دیگری به کمیسیون دعوت شوند که اگر استیضاح‌کنندگان قانع شدند که هیچ و اگر قانع نشدند مراحل بعدی استیضاح پیگیری می‌شود.

نماینده مردم قم در مجلس با بیان تخلفات صورت گرفته در صندوق فرهنگیان تصریح کرد: در رابطه با تخلفات صندوق فرهنگیان کارگروهی تعیین‌شده که به موضوع رسیدگی کنند.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه عمق موضوع خیلی بیشتر از آن بوده که در رسانه‌ها اعلام‌ شده است، خاطرنشان کرد: رقم بالایی از این پول‌های فرهنگیان در اختیار تعداد کمی از افراد به‌عنوان وام قرار گرفته و وثیقه‌هایی که از آنان گرفته‌شده سندهای خانه‌های روستایی بوده که در مقابل حدود ۱۰ هزارمیلیاردی تومان به ۲۰۰ میلیون تومان هم نمی‌رسد.

نماینده مردم قم در مجلس بابیان اینکه کمیته نظارتی به‌منظور بررسی رفتار نمایندگان در مجلس شورای اسلامی فعال‌شده است، عنوان کرد: کار این کمیته رسیدگی به شکایات نمایندگان بوده و فعالیت نمایندگانی که خارج از شئون نمایندگی است را موردبررسی قرار می‌دهد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=40988

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.