تاریخ ارسال : ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۷:۱۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

در انیمیشن رویا هایم را به تصویر می کشم

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، روابط عمومی شبکه کودک سیما هادی محمدیان کارگردان انیمیشن شاهزاده روم مهمان ششمین برنامه از سری جدید"سر سفره خدا" بود و در مورد کارگردانی انیمیشن، فضای سینمای کودک در کشور و چگونگی ارتباط با فرزندانش با مجریان برنامه صحبت کرد.

 

در این برنامه محمدیان با ایجاد فضای بسیار صمیمی با اعضای "سر سفره خدا" گفت همه کسانی که انیمیشن می سازند هنوز در فضای کودکی زندگی می کنند و بیشتر موضوعات را کودکانه می بینند.

 

 وی در پاسخ به سوال مجری برنامه ورجه وروجه در مورد سینمایی شاهزاده روم گفت در تولید شاهزاده روم از همراهی ۱۵۰ نفر استفاده شده و همه  افراد گروه نقش کلیدی در تولید شاهزاده روم داشته اند.

 

محمدیان در جواب این سوال که چطور انیمیشن می سازد گفت من در واقع رویاهای خود را به تصویر می کشم و تلاش می کنم  قصه های زیبایی که در خواب دیده ام برای شما بوسیله انمیشن تعریف کنم.

 

وی افزود داستان شاهزاده روم یکی از رمانتیک ترین داستان های تاریخی شیعه است و برای تولید، چیدمان و ایجاد تصاویر انتزاعی در این اثر زحمات زیادی کشیده شده است و استقبال کودکان قوت قلب برای گروه بوده است و در تجربه بعدی سعی کرده ام قدم های مناسبی برای رضایت مخاطب بردارم

 

هادی محمدیان گفت یکی از علل عدم توجه به سینمای کودک در کشور ضعف ارتباط با کودک در جهان واقعی است و من به کسانی که قصد دارند در مورد کودک اثر تولید کنند پیشنهاد می کنم اول بچه دار شوید تا بتوانید زبان کودک را به خوبی درک کنید.

 

کارگردان شاهزاده روم از  ارتباط با دختر هفت ساله اش گفت سعی می کند  برای دخترش بازی های خلاقانه ای ایجاد کند و از همراهی با فرزندانش لذت می برد.

 

وی افزود کودک احتیاج به تنبیه ندارد و چون ایینه تمام نمای رفتار پدر و مادر است زمانی که تصمیم می گیرید کودک خود را تنبیه کنید بهتر است خود را تنبیه کنید زیرا او رفتاری انجام داده است که از  شما نشات گرفته است.

لازم بذکر است هادی محمدیان کارگردان انیمشن سینمایی شاهزاده روم که در کارنامه هنری خود دره زنجفیل، پرواز تا بی نهایت و شاهزاده روم را داراست و با همراهی حامد جعفری تهیه کننده شاهزاده روم به عنوان یک موفقیت در جذب مخاطب داخلی و بین المللی فضای رقابتی در سینمای انیمشن ایجاد کرده است وی به به زودی با سینمایی فیلشاه کودکان ایرانی را مهمان هنر خود می کند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=51598

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.