تاریخ ارسال : ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

در حیطه رونق اقتصاد کشور باید فرهنگ سازی گردد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛    حجت‌الاسلام محمدجواد عباس زاده معاون اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: ما تابع نظام و ولایت هستیم و فرمان و فرمان مقام معظم رهبری حجتی برای همه ما هست و برطرف مشکلات عمده در زمینه توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری هست.

وی بابیان اینکه اهتمام چند باره مقام معظم رهبری بر بحث اقتصاد مقاومتی و انتخاب به‌عنوان شعار سال باید محوری برای همان سال و سال‌های بعد و رونقی برای مردم و کشور باشد اضافه کرد: اوقاف و امور خیریه نیز در زمینه ترویج و تبلیغ این فرهنگ نورانی و فرمایشات مقام معظم رهبری گام برمی‌دارد و امید داریم همه مسئولین و مردم در ارتباط با شعار سال فعال و پای‌کار باشند تا به فرمایشات مقام معظم رهبری عمل کند.

معاون اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفته بود: یک فرد ژاپنی تازه‌مسلمان شده از لوازم ایرانی استفاده می‌کرد حتی گوشی خود را ایرانی تهیه‌کرده بود که با پرسیدن سبب این کار از او گفت، می‌خواهم در همین حدی که می توانم به اقتصاد تنها حکومت شیعه کمک کنم.

وی عنوان نمود: این فرهنگ باید جا بیفتد که اقتصاد خود را رونق دهیم و همه مردم با استفاده کالای ایرانی در پی حل مشکلات عمده کشور بروند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94795

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.