تاریخ ارسال : ۰۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

در دولت تدبیر و امید بیش از ۲۷ هزار متر اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی مازندران انجام شد

مدیر امور آبفاشهری نور و رویان گفت: از آغاز به کار دولت تدبیر و امید  ۲۷ هزار و ۳۴۱ متر اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی در این امور انجام شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس علی قبادی با بیان اینکه طی سه سال اخیر۳حلقه چاه با آبدهی  ۳۷ لیتر بر ثانیه حفر و تجهیز شد، تصریح کرد:دراین مدت با بهسازی ومهندسی مجدد ۱۱ حلقه چاه ، ۹۹ لیتر بر ثانیه به میزان دبی این چاه ها افزوده شد.

ddeed

وی، ضمن اشاره به احداث  یکهزار و ۲۸۰ متر خط انتقال آب آشامیدنی طی سه سال اخیر، دامه داد: در این مدت ۹هزار و ۶۳۵ متر اصلاح و ۱۷ هزار و ۷۰۶ متر توسعه شبکه آبرسانی در امور آبفای نور و رویان انجام شد.

مهندس قبادی،  افزود: در دولت تدبیر و امید ۵هزار و ۳۸۳ مشکل و موانع در حوزه آب وفاضلاب در بخش اتفاقات شبکه و انشعابات رفع شد.

مدیر امور آبفاشهری نور و رویان، احداث ۱۹۰۰ متر خط پساب تصفیه خانه فاضلاب گنج یابرا از جمله اقدامات صورت گرفته در دولت تدبیر و امید عنوان کرد.

وی، جمعیت شهری تحت پوشش این امور را ۱۰۴هزار و ۲۹۰ نفر و جمعیت روستایی تحت پوشش را  ۲۱ هزار و ۲۳۰ نفر عنوان و تصریح کرد: این امور همزمان با ایام تعطیل جمعیت توریست معادل ۱۷هزار و ۵۴۹  نفر را خدمت رسانی می کند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25884

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.