تاریخ ارسال : ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

در ستایش خروش علویان سلحشور آمل

نه پاره کردن بنرهای تبلیغ برنامه، نه ارسال پیامک هایِ کنسل شدن مراسم، نه تهیه طومارهای خودساخته و دروغین، و نه خبرهای مجازی و فضایی، هیچ کدام نتوانست از انگیزه و انبوه جمعیت مشتاق، ذره ای کم کند، بلکم راه انداختن این توفان خس و خاشاک، به بیشتر شدن شور و شعف و انگیزه حاضرین افزود.دولت بهار/ حقیقتا صبر می خواهد، آن هم صبر انقلابی. دل دریایی می خواهد، که ببینی این همه ظلم را و برای مصلحتی بزرگتر، دم نزنی.
سکوتش نه از باب رضایت بود و نه از روی ترس. رودخانهِ صبرِ جمیلش، همه تهمت ها را شست و برد، همانطور که وعده داد سیل خروشان مردم، زباله ها و آثار رد پای شیطان را بشورد و ببرد.
خلاء ناشی از این سکوتِ وزین، فضایِ مسموم را تطهیر کرد و مهربانی چشم های همیشه خندانش، تکراری و تهی بودن فضایِ بی سامان این سال ها را رسوا نمود. عطش و تمنای آمدنش، صدای دل نشینش را رساتر کرده، و باران باطراوت حرف هایش را شنیدنی تر نموده، و حالا اوست که در برابر تاریکی و سرما و سکوتِ زمستانی ها، بشارت آمدن بهار را زمزمه می کند.
پس از سال ها، او برای تبیین برگشته. می گوید ماموریت و تکلیف دارد که از امام بگوید و از خط نورانی انقلاب. احمدی نژاد به انقلاب جهانی انسان ها بر ضد ستم می اندیشد و مدیریت مشترک آدم ها برای رسیدن به برخورداری و عدالت را حق مسلم آنها می داند. بردِ قله هدفگذاری شده او، چنان ارتقاء و ارتفاعی پیدا کرده که دیگر در چارچوبِ مرزهای غیرمشترک فکری نمی گنجد.
او بالاخره تصمیم گرفت که دوباره لب به سخن بگشاید. قطارِ سالی که در ایستگاه شلمچه متبرک شد، به دیار سبز مازندران رسید تا سرزمین غیور مردان علوی تبار، میزبان سلحشوری از نسل حیدر کرار باشند.
شهر هزار سنگر به حق انتخاب خوبی بود. این مردم نه از سه دهه پیش و دفاع هزار سنگری در برابر ضد انقلاب، که از ۱۲ قرن پیش، بخشی از انقلاب جهانی اسلام بودند، و همچنان بر مدار افتخار می چرخند و بالا می روند.
آمل ایستگاه آزادی و صفا، غیرت و سلحشوری، ایمان و مجاهدت در راه خدا، و عقبه استراتژیک همان علویانی است که ۱۲۰۰ سال پیش، انقلاب اسلامی را به یمن صادر کردند.
امروز آمل در استقبال از فرزند انقلاب سنگ تمام گذاشت. خروش بی نظیرِ سلحشوران آملی، اوهام خود همه بینی را از اذهان نشئه و اجنبی زده، پراند. بیش از ده روز سنگ اندازیِ کودکانه، تنها به بیشتر شدن جمعیت حاضر افزود و این همان معمایی است که تا ابد، گرفتار حلش خواهند بود.
نه پاره کردن بنرهای تبلیغ برنامه، نه ارسال پیامک هایِ کنسل شدن مراسم، نه تهیه طومارهای خودساخته و دروغین، و نه خبرهای مجازی و فضایی، هیچ کدام نتوانست از انگیزه و انبوه جمعیت مشتاق، ذره ای کم کند، بلکم راه انداختن این توفان خس و خاشاک، به بیشتر شدن شور و شعف و انگیزه حاضرین افزود.
شهید سعید است و مقام و منزلت او در برابر خداوند، قابل میزان نیست. این مراسم از آن مدافعانی بود که بی ادعا، هزاران کیلومتر آنطرف تر، برای دفاع از حریم انسانیت، در برابر درندگانِ نامسلمان داعشی، مردانه جنگیدند و محال بود که فیضی کمتر از شهادت نصیبشان شود.
فرزند انقلاب برای گرامیداشت مقام این شهدای عزیز به شهر سبزِ آمل رفت و چه زیبا بود، میزبانی شهدا از فرزند جریان انقلابی .
درود خدا بر فرزندان غیور آمل
سلام خدا بر شهیدان بزرگوار قیام جهانی اسلام


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=14326

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.