تاریخ ارسال : ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

در کمال تأسف به جوانان میدان داده نمی توان/ وجود تنقلات با مارک های بیگانه روی میز بعضی مسئولان دولتی

حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر پشتیبانی از تولید ملی، گفت: مشکل کلیدی در کشور ما در بحث پشتیبانی از تولید ملی ناتوانی اراده‌هاست و بویژه مسئولان اجرایی ما اعتماد به نفس ندارند و به محض اینکه یک پیام بیگانه را می‌بینند دچار ناتوانی در خودباوری‌شان می‌شوند و دست و پایشان را گم می‌کنند.

نایب ریاست کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در کمال تأسف جوانان ما علی رغم این انگیزه‌ها و اراده‌ها نه فقط پشتیبانی نمی‌شوند لکن سرکوب هم می‌شوند و متعدد این جوانان به ما مراجعه دارند و طرح‌ها و پروژه‌های متعددی دارند و عرضه می‌دهند که می‌تواند این طرح‌ها و پروژه‌ها مسأله و مشکلی را از مسائل و مشکلات کشور حل نماید و وقتی که ما این جوانان را به دستگاه‌های مربوطه معرفی می‌کنیم می بینیم که نه فقط برخورد شایسته ای با این جوانان صورت نمی‌گیرد لکن بعضاً طرح‌ها و پروژه‌های آنان به دزدی می‌رود و به اسم شخص دیگری عرضه می‌شود. 

 پژمانفر خاطرنشان کرد: در کمال تأسف به جوانان ما میدان داده نمی‌شود و این یک مسأله جدی هست که باید مورد توجه قرار گیرد و به آن پرداخته گردد.

وی اضافه کرد: امروز در کمال تأسف حتی تنقلاتی که بر روی میز برخی از مسئولان دستگاه اجرایی و علاوه بر این وزرا قرار دارد مارک بیگانه دارد و ما شاهد استفاده شکلات‌هایی با مارک بیگانه و آب معدنی‌های فرانسوی توسط این اشخاص هستیم که با شأن یک فردی که زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران زندگی می‌کند نیست.

سخنگوی فراکسیون روحانیت مجلس در انتهاء گفت: بیشترین فساد در عدم خرید کالاهای ایرانی از ناحیه مسئولان دولتی و دستگاه‌های شبه دولتی مثل شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی هست.

انتهای پیام/


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94290

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.