تاریخ ارسال : ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۴۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دستان خالی اصلاح طلبان و شگفتی چهره های جدید در انتخابات مجلس بابل

بابل در انتخابات مجلس دهم دچار تغییراتی شده است و در غیاب دکتر علی کریمی فیروزجایی اصولگرای این شهر مهره کلیدی خود را از دست داده اند…

به گزارش شلمچه نیوز از بابل، اصلاح طلبان بابلی برای انتخابات مجلس دهم عجیب ترین لیست انتخاباتی خود را اعلام کردند!

اصلاح طلبان ۲ نفر را بعنوان کاندیداهای خود برگزیدند که هیچ سابقه ای از اصلاح طلبی نداشته اند و جالب تر اینکه حتی مخالف جبهه اصلاحات نیز بوده اند!

یکی از این نامزدها که سه دوره نمایندگی مجلس را در کارنامه خود دارد در هر سه دوره با پرچم اصولگرایی به مجلس راه یافته است و پس از اینکه در دوره هشتم با بدترین نتایج روبرو شده بود، در دوره نهم غایب بوده و اما در این دوره سودای نمایندگی مجلس را نموده و پس از اینکه با اقبال خوبی مواجهه نشده است به جبهه اصلاحات پناه آورده است.

بابل شهری است که معمولا اصلاح طلبان اقبال چندانی ندارند و اما تنها کسی که تا کنون موفق بوده است، نریمان است که او هر بار به دلیل اینکه خود را هم اصولگرا می نامید و هم اصلاح طلب و از طرفی هم اصولگرایان بابلی بین بد و بدتر، بد را انتخاب می کردند.

یکی دیگر از این کاندیداهای منتخب اصلاح طلبان این شهر هم تا کنون با اصلاح طلبان میانه خوبی نداشته است و در دوره گذشته تعدادی از اصولگرایان وی را حمایت خود قرار داده بودند و در این دوره او هم با ریزش زیاد آرا روبرو است و باید گفت به احتمال زیاد اصلاح طلبان در بابل شانسی ندارند.

بابل در انتخابات مجلس دهم دچار تغییراتی شده است و در غیاب دکتر علی کریمی فیروزجایی اصولگرای این شهر مهره کلیدی خود را از دست داده اند چرا که اگر وی ردصلاحیت نمی شد آرای کم نظیری را بدست می آورد و در مقابل او هم یک چهره اصلاح طلبی بنام دکتر احمد فاطمی هم اگر رد صلاحیت نمی شد آرای قابل توجه ای را بدست می آورد.

انتظار می رود انتخابات بابل غیر قابل پیش بینی باشد و احتمال دارد چهره های جدید شگفتی ساز دهمین دوره انتخابات مجلس باشند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11617

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.