تاریخ ارسال : ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دستگاه دیپلماسی به سازمان ملل در مورد ایران هراسی آمریکا اخطار دهد

سید حسین نقوی حسینی در اظهار کرد وگو با ایسنا، با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به شکلی دقیق تغییر و تغییرات منطقه را کاوش و ارزیابی می کند، اضافه کرد: جدیدا آمریکایی ها با تعاملات اقتصادی با بعضی کشورهای منطقه که از آنان به گاوهای شیرده خوب تعبیر می کنند، بازار خوبی برای فروش جنگ افزار های آمریکایی ایجاد نموده اند. قراردادها و توافقات چند صد دلاری با بعضی کشورهای منطقه نشان می دهد که همه این کارهای در سایه اتهامات بی پایه طبق ایران هراسی هست.

وی توضیح داد: آنان ایران را مرجع تهدیدکننده ترسیم می کنند و ایران را به عنوان تهدیدی برای منطقه جا می اندازند.

نقوی حسینی تاکید کرد: دستاوردهای ما در حوزه دفاعی نه فقط تهدیدی بر ای منطقه شمرده نمی توان که فرصتی برای کشورهای منطقه هست.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست بیگانه مجلس در جمع بندی اظهار کرد: آمریکایی ها ایران هراسی را دست مایه ای برای فروش جنگ افزار های کشتار جمعی خود و ایجاد بازار پردرآمدی برای کارخانه هایشان و اشتغال آمریکایی ها کرده اند که هزینه آن از جیب دلارهای نفتی منطقه پرداخت می گردد.

وی دنبال کرد: در چنین شرایطی باید دستگاه دیپلماسی به سازمان ملل، شورای امنیت و مجامع بین المللی اعلام خطر کند و اخطار دهد که خاورمیانه در حال مبدل شدن به انبار ذخیره جنگ افزار هست که این امنیت منطقه را به خطر می اندازد. روندی که برای بشریت و منطقه پرخطر هست و امکان دارد موجب کشتار آدم های بی گناه گردد.

نقوی حسینی در انتهاء تاکید کرد: دستگاه دیپلماسی باید فعالانه از مجامع بین المللی و حقوقی این کارهای آمریکا را پیگیری کند تا خاورمیانه مبدل به انباری از تسلیحات نشود.

انتهای پیام


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94715

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.