تاریخ ارسال : ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۱۱ دیدگاه‌ها برای دستگیری جیب‌برهای حرفه‌ای مترو تهران بسته هستند نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دستگیری جیب‌برهای حرفه‌ای مترو تهران

هر ۲ متهم در مقر پلیس تحت بازجویی قرار گرفتند که طی آن به جرم خود مبنی بر سرقت و جیب بری از شهروندان اعتراف کردند و در بازرسی از وسایل آنها تعدادی کیف، تلفن همراه و اموال مسروقه کشف و ضبط شد.

به گزارش شلمچه نیوز، فرمانده یگان انتظامی متروی پایتخت،با اشاره به دستگیری ۲ سارق جیب بر در یکی از ایستگاه های متروی تهران گفت: این متهمان ضمن پرسه زنی در ایستگاه ها و واگن های مترو، اقدام به سرقت و جیب بری می کردند که با هوشیاری پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ راقی، فرمانده یگان انتظامی مترو پایتخت در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی تعدد وقوع سرقت های خاص از جمله جیب بری بر روی سکو ها و داخل واگن های مترو، به خصوص در ساعات پایانی روز که ازدحام جمعیت بیشتر است، و همچنین در راستای افزایش احساس امنیت و آرامش شهروندان، طرح تشدید برخورد با سارقین جیب بر، در دستور کار ماموران این یگان قرار گرفت.

وی افزود:در این راستا، ضمن تقویت و آموزش نیروی انسانی مجرب، نسبت به چهره زنی، شناسایی و مراقبت افراد مجرم، ماموران یگان انتظامی مترو تحقیقات و تلاش های خود را برای شناسایی و دستگیری متهمان و سارقان آغاز کردند.

فرمانده یگان انتظامی متروی پایتخت تصریح کرد: این اقدامات ادامه داشت تا اینکه روز گذشته ماموران این یگان در ایستگاه مترو میرداماد متوجه حرکات مشکوک ۲ مرد داخل جمعیت %


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22159

برچسب ها:
, ,

Comments are closed.