تاریخ ارسال : ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۴۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دستگیری زورگیران تهرانپارس

دو سارق زورگیر که در مکان‌های خلوت محدوده تهرانپارس اقدام به زورگیری از شهروندان می کردند، توسط پلیس شناسایی و بازداشت شدند.

به گزارش شلمچه نیوز، سرهنگ ضرغام امیری، رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس در تشریح جزییات این خبر گفت: با ارایه چندین شکایت از سوی شهروندان تهرانی در محدوده های مختلف محله تهرانپارس، در خصوص زورگیری از آنها، پرونده ای در کلانتری ۱۲۶ تشکیل و تیم های عملیاتی به صورت مستمر مسئولیت رسیدگی به موضوع را بر عهده گرفتند.

وی افزود: در بررسی های انجام شده مشخص شد که تمامی سرقت ها از سوی ۲ سارق زورگیر با مشخصات ثابت ضمن پرسه زنی در محدوده های مختلف و خلوت این محله، انجام می شود.

رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس ادامه داد: به این ترتیب مأموران گشت های انتظامی محدوده هایی را که احتمال وقوع جرم می رفت، تحت کنترل و نظارت قرار دادند و به گشتزنی های مستمر در این محدوده پرداختند تا اینکه شب گذشته یکی از شهروندان با مراجعه به مأموران انتظامی مستقر در آن محدوده اعلام کرد که از سوی ۲ زورگیر مورد سرقت قرار گرفته است.

سرهنگ امیری بیان داشت: بلافاصله مأموران با دریافت مشخصات متهمان یقین پیدا کردند که آنها همان سارقان تحت تعقیب هستند و متعاقبا محل هایی که احتمال حضور سارقان می رفت را تحت نظارت و کنترل قرار دادند تا اینکه سارقان و وسیله نقلیه همراهشان شناسایی و دستیگر شدند.

شایان ذکر است، متهمان پس از بازداشت، به کلانتری منتقل شده و پس از روبرویی با مالباخته به جرم خود مبنی بر زورگیری و سرقت از وی اعتراف و همچنین به ده ها فقره سرقت و زورگیری دیگر در این محدوده نیز اقرار کردند که متعاقبا پرونده به همراه متهمان به دادسرا منتقل شد.

باشگاه

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22077

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.