تاریخ ارسال : ۲۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۲۰:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دستگیری ۱۷تبعه بیگانه غیر مجاز با هوشیاری دریابانان مازندران

 

جانشین فرماندهی دریابانی استان مازندراناز دستگیری ۱۷ نفرازاتباع بیگانه در منطقه فرح آباد شهرستان ساری با هوشیاری دریابانان استان خبر داد.

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران، سرهنگ”نعمت الله آزادی” جانشین فرماندهی دریابانی استان مازندران در تشریح این خبر گفت: طی اخبار واصله از منابع و مخبرین مبنی بر حضور و فعالیت غیر مجاز تعدادی از اتباع بیگانه در حوزه استحفاظی دستگیری آنها در دستور کار دریابانان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، سرهنگ آزادی بیان داشت: با بررسیاطلاعاتی و میدانی و استقرار چند تیم عملیاتی مشخص گردید اتباع بیگانه بدون مدارک هویتی و به صورت غیر مجاز داخل کشور شده اند.

وی افزود: پس از تثبیت وضعیت اتباع بیگانه وشناسائی هویت آنها دستگیری تمامی اتباع بیگانه که در شهرستان ساری به طور پراکنده مستقر بوده و ظاهرا به عنوان افراد جویای کار در ساختمان های نیمه کاره فعالیت می کردند در دستور کار دریابانان قرار گرفت.

آزادی در ادامه بیان داشت؛ پس از شناسایی تعداد زیادی از این اتباع بیگانه و محل تجمع شبانه آنها در منطقه فرح آیاد ساری، با اخذ مجوز قضایی دستگیری اتباع بیگانه به مرحله اجرا درآمد.

این مقام مسئول افزود؛ با هماهنگی انجام گرفته و با اعزامچند اکیپ از مرزبانان و  دریابان پایگاه امیرآبادبه منطقه فرح آباد، در اقدامی هوشیارانه، ضربتی و غافلگیرانه  و به صورت همزمان تعداد ۱۷ نفر از اتباع بیگانه در یک عملیات فنی و اطلاعاتی دستگیر شدند.

وی از جمله تبعات ورود افراد و اتباع بیگانه را در داخل کشور، نداشتن مدارک هویتی در کشور، افزایش وقوع انواع جرایم،بیکاری،تزریق فرهنگ بیگانه در کشور، انتقال بیماری و بروز معضلات فرهنگی و اجتماعی است.

سرهنگآزادی در پایان اشاره کردمقابله با ورود غیر مجاز و کنترل اتباع بیگانه در مرزهای کشور در دستور کار مرزبانان و دریابانان می باشد و این سربازان گمنام همواره در را ه دفاع از کشور و در سالم سازی فضای امنیتی، فرهنگی و اقتصادی جامعهاز هیچ تلاشی کوتاهی نخواهند کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=56792

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.