تاریخ ارسال : ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۱۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دست اندازهای حذف کنکور/ آموزگاری؛ اولویت کلیدی پذیرش نیرو در تعلیم و پرورش

دست اندازهای حذف کنکور/ آموزگاری؛ اولویت کلیدی پذیرش نیرو در تعلیم و پرورشبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار  حوزه تعلیم و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار ؛ خبر های همچون دست اندازهای حذف کنکور، رسیدگی به وضعیت مدرسه ها زلزله زده و آموزگاری؛ اولویت کلیدی پذیرش نیرو در تعلیم و پرورش  من جمله خبر های هست که تعلیم و پرورش در این هفته با آن رو به رو بوده هست.

دست اندازهای حذف کنکور

دست اندازهای حذف کنکور فرهاد فلاحتی عضو کمیسیون تعلیم و تحقیقات مجلس در مورد مسئله حذف کنکور و دقت به آن اظهار کرد: قانون حذف کنکور چند سال پیش در مجلس تصویب شده بود و اعمال آن به عهده وزارت تعلیم و پرورش ،‌سازمان سنجش و وزارت علوم هست که ضروری هست شرطها را به گونه‌ای رقم بزند که از محیط حال حاضر امتحان کنکور فاصله دریافت کنیم.

عضو کمیسیون تعلیم و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه وجود کنکور موجب شده تا کتاب‌های مکرر مساعدت تعلیمی و سود‌های نا متعارف حاصل از آن برای بعضی اشخاص احداث گردد که با برنامه‌ریزی شایسته و حذف این نوع از امتحان می‌توان به این مسائل انتهاء داد.

آموزگاری؛ اولویت کلیدی پذیرش نیرو در تعلیم و پرورش

آموزگاری؛ اولویت کلیدی پذیرش نیرو در تعلیم و پرورش اسفندیار چهار‌بند ریاست مرکز مراجع نیروی آدمی و فناوری اطلاعات در مورد اولویت‌های پذیرش در امتحان استخدامی گفته بود: اولویت کلیدی ما در مقطع اوائلی و حرفه آموزگا‌ری هست و در این میان جذب آموزگار مرد اولویت دارد.

ساخت ۱۴ مدرسه به مساعدت خیرین در منطقه های زلزله زده

ساخت ۱۴ مدرسه به مساعدت خیرین در منطقه های زلزله زده محمد تقی نظرپور ریاست ارگان نوسازی، پیشرفت و مجهز کردن مدرسه ها کشور در مورد وضعیت مدرسه ها در منطقه های زلزله زده بیان کرد: در مجموع حدود ۷۸مدرسه و ۴۱۵کلاس درس در این زلزله به طور تمام از بین رفته و عملا امکان حضور ۱۰هزار دانش آموز در مدرسه ها وجود ندارد که ضروری هست شرطها را برای ادامه تحصیل آنان آماده کنیم.

مبنای برنامه‌ریزی برای بودجه تعلیم و پرورش در سال ۹۷ چیست؟

مبنای برنامه‌ریزی برای بودجه تعلیم و پرورش در سال ۹۷ چیست؟ علی الهیار ترکمن‌ معاون پیشرفت، اداره و حمایت وزارت تعلیم و پرورش در مورد برنامه‌ریزی برای بودجه‌ تعلیم و پرورش‌ در سال ۹۷، اظهار کرد: با دقت به اینکه در بودجه سال آینده دگرگونی ماهیتی‌ وجود دارد و به سمت‌ بودجه‌ریزی مبتنی بر کارکرد پیش می‌رویم در دستاورد کارها‌ به طور‌ شاخص‌محور و اطلاعات‌‌محور هست.

الهیار‌ با اشاره به اینکه به پرداخت بدهی‌ها در تعلیم و پرورش در نظر داریم، اهتمام کرد: خواسته ها تعلیم و پرورش‌ 2 بعد دارد که یک جهت آن مربوط‌ به پرداخت حق‌الزحمه‌ معلمان‌ و جنبه‌ دیگر‌ به اشخاص‌ حقوقی‌ است‌ که در حوزه پرداخت خواسته ها معلمان دیرکرد داریم ولی هیچ بدهکاری‌ انباشته‌ای در این باره وجود نداشته ولی برای معو‌قات اشخاص حقوقی‌ در کوشش هستیم‌ تا با بکارگیری از تعاملات‌ این مسئله‌ برطرف‌ شود‌.

معاون پیشرفت، اداره و حمایت وزارت تعلیم و پرورش، متذکر گردید: اکنون‌ بدهی‌ شاغلان حق‌التدریس‌ و نیروهای آزاد در سال ۹۵ پرداخت شده‌ و فقط‌ حق‌الزحمه امتحانات ۹۵ باقی مانده که البته‌ دولت‌ قبل از این تأمین اعتبارات‌ ضروری را داشته ولی تعلیم و پرورش این ارزش را در بخش دیگری بکارگیری کرده بود.

فعالیت ۲هزار ارگان مردم نهاد برای دقت به حق کودکان

آ

آ

جزئیات سانحه در آزمایشگاه دبیرستانی در اصفهان

جزئیات سانحه در آزمایشگاه دبیرستانی در اصفهان علیرضا مهدی ریاست اداره اطلاع رسانی تعلیم و پرورش اصفهان در مورد سانحه در آزمایشگاه اظهار کرد: صبح امروز در آزمایشگاه دبیرستان دخترانه شاهد اسوه واقع در مبارکه در خلال اعمال تست گازی متصاعد شده که برای محصلین مشکلاتی احداث کرد.

ریاست اداره اطلاع رسانی تعلیم و پرورش اصفهان اظهار کرد: در این سانحه ۲دانش آموز خراش سطحی برداشتند و حالا مسئله ای برای آنان وجود ندارد، سایر محصلین هم از نظر شرطها جسمانی در صحت و تندرستی می باشند.

فراخوان اعزام مشاوران مدرسه ها تهران به منطقه های زلزله زده

فراخوان اعزام مشاوران مدرسه ها تهران به منطقه های زلزله زده علیرضا راه‌پیما ریاست اداره اطلاع رسانی تعلیم و پرورش از تمهیدات این اداره کل برای زلزله زدگان غرب کشور خبر دادو اظهار کرد: امروز فراخوانی برای مشاوران مدرسه ها اظهار گردید تا طبق آن مشاوران واجد شرطها و علاقه مند برای اعزام به منطقه های زلزله زده مشخص گردند.

ریاست اداره اطلاع رسانی تعلیم و پرورش تهران اهتمام کرد : مشاوران در بازه های هنگامی یک هفته ای به منطقه های اعزام شده و پس از اتمام مرحله، گروهی دیگری به منطقه فرستاده می گردند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75973

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.