- شلمچه نیوز - http://www.shalamchenews.com -

دشمنان اگر دست از پا خطا کنند ما سربازان امام خامنه ای اسرائیل را شخم میزنیم

به  گزارش سرویس سیاسی پایگاه ۵۹۸، حسین بهداروند مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم که سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته قم به مناسبت ۱۳ آبان بود طی سخنانی اظهار داشت: امروز عده ای دنیا طلب پشیمان شده از نفس افتاده میگویند امام موافق شعار مرگ بر آمریکا نبود، امام در کلامش استکبار ستیزی وجود نداشت و مردم استکبار ستیزی را ار خودشان در آورده اند. کنگره آمریکا ایران را دشمن مینامد و میخواند اما امروز همان دنیا طلب های پشیمان شده از نفس افتاده از گفتن این کلمه امتناع میکنند، ما با آمریکا مشکل داریم چون مصداق کفر است و ما مصداق اسلام هستیم، صحنه هماوردی اسلام و کفر هیچ گاه تمام نخواهد شد،اسلام به ما استکبار ستیزی یاد داده، ما نه فقط با امریکا بلکه هر کشوری که مصداق استکبار باشد دشمن هستیم و مشکل داریم.

بعد از برجام آمریکا ۱۱ مورد بدعهدی داشته است اما چرا بعضی سعی دارند با وجود این همه بدعهدی چهره پلید آمریکا را بزک کنند و بگویند ما در باغ را باز کردیم و عده میگویند میوه هایش کجاست،کفران نعمت برجام عذاب الهی می آورد،برجام سایه جنگ را از سر کشور برداشت.

عبارت حمله نظامی بیشتر عملیات روانی بود و این جنگ روانی برای رسیدن به توافق هسته ای بود نه جنگ، نتانیاهو گفته ما برای اینکه کار به جنگ نشد حمله نظامی را معتبر کردیم.

بعد از برجام تهدیدات بیشتر شده و کشورهای بدبخت و بیچاره ای مثل عربستان تهدیدانمان میکنند، دشمنانمان خودشان خوب میدانند و اگر نمیدانند بدانند اگر دست از پا خطا کنند ما سربازان امام خامنه ای اسرائیل را شخم میزنیم.

بزرگترین دستاورد این خسارت محض آن است که ملت خوب فهمیدند که مذاکره با آمریکا سم مهلک است ک برای کشور ضرر دارد،امام زاده بعضی ها کور میکند که شفا نمیدهد.