تاریخ ارسال : ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۳۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دشمنان جرات کوچک‌ترین اقدام علیه ایران را ندارند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سردار یوسف مولایی شامگاه چهارشنبه در مراسم «ستاره خاکی» که در مسجد جامعه مشکین‌دشت برگزار شد، با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: امنیت امروز را مدیون رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های رزمندگان هستیم.

وی بابیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس، رزمندگان اسلام با ابتدایی‌ترین سلاح‌ها در جبهه‌های نبرد می‌جنگیدند، عنوان کرد: غیرت رزمندگان اسلام به خاک و ناموس خود موجب شد که در مقابل سلاح‌های پیشرفته آن‌ها ایستادگی کنند و حتی اجازه گرفتن یک وجب خاک جمهوری اسلامی را به شیطان‌صفتان ندهند.

سردار مولایی با اشاره به اینکه رزمندگان اسلام برای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب پا به میدان‌های جنگ می‌گذاشتند، افزود: قدرت نظامی دشمن ازلحاظ مادی اصلاً با ایران قابل‌مقایسه نبود اما جوانان مدافع ایرانی با دفاع از خاک خود توانستند پس از هشت سال دشمنان را به ستوه‌آورند و بر آن‌ها پیروز شوند.

فرمانده سپاه استان البرز با اشاره به اینکه پس از گذشت ۳۸ سال از عمر باعزت انقلاب، هنوز دشمنان جمهوری اسلامی جرات کوچک‌ترین اقدامی علیه ایران را نکرده‌اند، تأکید کرد: اینکه در کشور جمهوری اسلامی خبری از سایه سیاه سلطه آمریکا وجود ندارد نشان‌دهنده قدرت جوانان و بسیجیان ایران است.

وی به اظهارات سیاستمدار رژیم صهیونیست که هدف اصلی آمریکا باید تسلط به ایران باشد، اشاره کرد و گفت: ما فرزندان انقلاب و نوجوانان و جوانانمان سرمایه‌های انقلاب هستند و این مهم به این نکته تأکید دارد که هرکه در مقابل دین و اعتقاد ملت ایران بایستد، بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب، ما نیز در مقابل او می‌ایستیم و تا آخرین قطره خون خود از آرمان‌های انقلاب و دین خود دفاع می‌کنیم.

سردار مولایی با اشاره به اینکه دشمنان جمهوری اسلامی به قدرت ایران پی برده‌اند، تصریح کرد: اراده رزمندگان اسلام، اراده حق‌تعالی است و توان مقابله را از دشمنان جمهوری اسلامی می‌گیرد.

وی در بخش دیگری با اشاره به اینکه آمریکا برای شکست کشور جمهوری اسلامی و نابودی انقلاب از صدام استفاده کرد و وی را برای حمله به ایران با بهترین سلاح‌های جنگی آماده کرد، خاطرنشان کرد: دشمنان جمهوری اسلامی برای نابودی انقلاب و کشور ایران حمایت‌های ۶۰ میلیارد دلاری کردند.

به گفته فرمانده سپاه استان البرز آمریکا هنگام حمله به یک کشور پاسخ این سؤال که جنگ چه زمانی تمام می‌شود را دارد اما تاکنون نتوانسته است این سؤال را برای حمله به ایران پاسخ دهد و به‌خوبی می‌داند که اگر آغازکننده جنگی مقابل ایران باشد، اتمام کننده آن نخواهد بود.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، مراسم ستاره‌های خاکی به‌منظور بزرگداشت هفتمین یادواره شهدا پایگاه شهیدان هدایت کار برگزار شد که در این مراسم فرمانده سپاه استان البرز هدف از برگزاری این مراسم‌ها را یادآوری رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهیدان اعلام کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=66003

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.