تاریخ ارسال : ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دشمن با سلاح فرهنگ مبارزه علیه ایران را آغاز کرده است

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مراسم افتتاح کافه دفاع و حسینیه ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران روز گذشته با حضور نصیری، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزار شد.

 
در این مراسم که به همت معاونت فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران برگزار شده بود فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: کشور ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با واژه ای به نام اسلام ناب محمدی آشنا شده که مصداق آن در کربلا دیده می شود و هشت سال دفاع مقدس نیز مصداق دیگر این واژه است. ما بعد از انقلاب از یک کشور دست چندمی به کشوری توسعه یافته با ظرفیت های عظیم تبدیل شدیم.امروز ایران اسلامی در تمام زمینه ها حرف برای گفتن دارد.
 

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران ادامه داد: حرکت عاشورایی هم برگفته از اسلام ناب محمدی است و خط شهدای کشور نیز بر گرفته از این همین موضوع است و این شد که شهدا سر ها و تن هایشان را در راه اسلام دادند با آن که اینها نیز آرزوهایشان در دل داشتند.
 

سردار نصیری تأکید کرد: دشمنان انقلاب همواره سعی دارند تا آرمان های امام خمینی(ره) ساکن بماند اما امروز پس از ۳۸ سال هر روز دیده می شود که آرمان های امام به آن سوی مرز رفته و دشمنان اسلام را خوار گردانده است.
 

وی تصریح کرد: آنچه که سبب ناراحتی دشمنان گشته همان تفکر انقلاب اسلامی است که دیگر مختص جغرافیای مرزی کشور نیست و پا فراتر از آن نهاده است و به دیگر کشورهای دنیا صادر کرده است.
 

سردار نصیری گفت: امروز شما می بینید که همین تفکر در خارج از مرزهای ما هم تکثیر شده است و رزمندگان جبهه مقاومت دیگر فقط ایرانیان نیستند. امروز شما در این عرصه جوانان لبنانی، عراقی، افغانی، پاکستانی  را می بینید. دشمن از همین الگو شدن می ترسید که امروز تحقق پیدا کرده است. امروز به دلیل همین الگوشدن می خواهد به این تفکر ضربه بزند و جوانان ما را از فرهنگ اسلامی دور کند؛ اما موفق نبوده و نخواهد بود.
 

وی خاطرنشان کرد: دشمن هست و دشمنی خود را دارد، رویکرد او در حوزه فرهنگی و جنگ نرم فعال شده و وارد میدان جنگ با اسلام شده است و باید هوشیار باشیم تا در این میدان آسیبی بر بدنه وارد نشود. انقلاب اسلامی تحول عظیمی در کشور و در منطقه بود و دشمن تحمل دیدن موفقیت های انقلاب را ندارد.
 

سردار نصیری افزود: در وضعیت حساسی قرار گرفته ایم و در این زمان حساس مسئولیت دانشجویان بسیجی و رسالت آنها به مراتب سنگین تر خواهد بود.

 
 فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران ادامه داد: دشمن ابزار نظامی خود را عقب رانده و گزینه فرهنگ و جنگ نرم را انتخاب کرده که تاخت و تازهای او را در فضای مجازی و سایبری دیده ایم، او می خواهد در انقلاب شکافی ایجاد کند اما باید بداند تفکر امام(ره) شکاف ناپذیر است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=41267

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.