تاریخ ارسال : ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دشمن با مدعیات غلط در پی امتیازگیری از نظام هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهر قم، ، علیرضا زاکانی  در مراسم بزرگداشت شهدای هسته‌ای که با مبحث دستاوردها و خسارت‌های برجام در سالن همایش‌های دارالشفای حوزه علمیه برگزار شد با اهتمام بر اینکه سند برجام ناقص است اظهار داشت: با توجه به اینکه سند برجام کارشناسی شده هست به همین سبب حالا دستخوش چنین موضوعاتی در زمینه‌های متفاوت هستیم.

نماینده پیشین مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به مبحث مذاکره جیسون رضاییان اشاره و افزود: محصول مذاکره جیسون رضاییان این گردید که یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار در زمان تحریم به ازای خرید و فروش انجام شد از آمریکایی‌ها گرفته شود، که در حقیقت  چهار نفر من جمله جیسون رضاییان را در این مذاکره آزاد کردیم علاوه بر این باید به این نکته توجه دارا باشیم که جیسون رضاییان چه عنصری بود که آمریکایی‌ها حاضر گردیدند در زمان تحریم این مبلغ را برای آزادی او به ما بدهند.

وی با اظهار اینکه منطق مذاکره در برجام صورت نگرفت، عنوان نمود: مذاکره صورت گرفته در برجام مذاکره‌ای معیوب بود چون که هر موقع برای دفاع از حق خود بخواهیم شکایت کنیم شکست‌خورده هستیم، علاوه بر این فراتر از آن چیزی که در سند مذکور به آن عمل کرده‌ایم که به‌نوعی حریفان ما هم از این عمل متحیر بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه صورت‌جلسه‌ای برای گفتگوها هسته‌ای صورت نگرفته هست، ابراز کرد: با توجه به اینکه صورت‌جلسه جزء وظیفه ها مذاکره‌کنندگان بوده هست اما منحصرا یک‌مشت دست‌نوشته با مداد از آن دارند.

نماینده پیشین مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن با القاها و مدعیات غلط نسبت به حوزه‌های متفاوت من جمله حقوق بشر در پی امتیازگیری از نظام اسلامی است. 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=82969

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.