تاریخ ارسال : ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دعوای سر لیست بالا گرفت!/ کرباسچی:علیه عارف افشاگری میکنم

بروز اختلافات جدی در شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان در روزهای اخیر جدی‌تر شده تا جایی که یکی از اعضای ارشد حزب کارگزاران سازندگی، علیه رئیس این شورا تهدید به افشاگری کرده است.

به گزارش شلمچه نیوز، با نزدیک شدن به موعد برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای گروه های مختلف سیاسی مشغول رایزنی برای تهیه لیست های انتخاباتی خود در سراسر کشور هستند.

 

به گزارش فارس، جریان اصلاحات نیز در قالب شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در حال مشخص کردن داوطلبان مورد حمایت خود است.

 

در این میان برخی اخبار حکایت از وجود اختلاف جدی در میان تعدادی از اعضای شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان و رئیس این شورا یعنی محمد رضا عارف حکایت دارد تا حدی که عضو یکی از احزابی که در این شورا دارای نماینده است، تهدید کرده که در آینده ای نزدیک علیه عارف دست به افشاگری خواهد زد.

 

این عضو شاخص حزب کارگزاران سازندگی و شهردار اسبق تهران، به دنبال بالا گرفتن اختلافات میان جریان کارگزاران و نزدیکان به طیف رئیس دولت اصلاحات و محمدرضا عارف در شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، تصریح کرده است که درباره سوابق سیاسی عارف افشاگری خواهد کرد.

 

http://media.jamnews.ir/Original/1391/12/13/IMG15082433.jpg
این عضو ارشد حزب کارگزاران در جلسه ای گفته است به زودی در این‌باره که عارف در سال ۷۶ در ستاد انتخاباتی ناطق نوری حضور داشته، دست به افشاگری خواهد زد.
به گفته این عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی عارف به دلیل وجود این سوابق نمی تواند ادعای رهبری جریان اصلاحات را داشته باشد.

 

شنیده شده که این تهدید پس از آن انجام شده است که عارف درباره ترکیب لیستی که نهایتا باید به نام جریان اصلاحات منتشر شود، با طیف کارگزاران شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، دچار اختلافات جدی شده است.

 

این در حالی است که پیش از نیز اخباری مبنی بر عدم تمایل اعضای حزب کارگزاران سازندگی به محوریت و سرلیستی عارف شنیده شده و گفته شده بود که اعضای این حزب تنها با فشار آیت الله هاشمی با این مساله موافقت کرده اند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=9711

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.