تاریخ ارسال : ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دعوای کنسرت برای فراموشی کرسنت!

از «دعوای کنسرت‌ها» تا «انعقاد کرسنت‌ها» و از اتهام جاسوسی عضو تیم مذاکرات تا قورمه سبزی اتریشی در ۹دی دویست و سی و پنجم

به گزارش شلمچه نیوز، شماره۲۳۵ام هفته نامه ۹دی امروز شنبه ششم شهریور ماه ۹۵ روی دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت.

تیتر یک این شماره با عنوان «دعوای کنسرت برای فراموشی کرسنت» طی پرونده ای به حاشیه سازی های تکراری دولتیها در بزنگاههای حساس اشاره و به همزمانی سر و صدای رسانه های دولتی برای کنسرتها و انعقاد قراردادهای جدید نفتی پرداخته است.

ماجرای دستگیری فرد متهم به جاسوسی که در مذاکرات هسته ای و بانکی نقش ویژه ای داشته است موضوع دیگری است که ۹دی در گزارشی با عنوان «تکاپوی دولت برای انکار بازداشت عضو تیم مذاکره کننده برجام» به آن اشاره کرده است.

صفحه فرهنگ و اندیشه ۹دی در این شماره ضمن تجلیل از روایت تاریخی سریال معمای شاه در به تصویر کشیدن ماجرای کودتای ۲۸ مرداد، در گزارشی با عنوان «پنجاه سال اندیشه علما در پنجاه روز طرح ولایت» به تمجید از برگزاری دوره های طرح ولایت تحت اشراف آیت الله مصباح یزدی پرداخته است. همچنین در این صفحه از دکتر علی جعفری و کیوان امجدیان یادداشتهای جداگانه ای در دفاع از نماهنگ ایستاده ایم ۲ در برابر انتقادات اخیر به این نماهنگ ارزشمند، منتشر شده است.

یادداشتها و گفتارهایی از مهندس رستم قاسمی، حجت الاسلام رسایی، دکتر سعید جلیلی، حجت الاسلام زائری، محمد ایمانی، حسین شمسیان، دکتر شبیر فیروزیان، علی نادری، محسن منصوری، ایمان ترکاشوند و محمد امین خلیل زاده دیگر مطالب ۹دی دویست و سی و پنجم را تشکیل می دهند.

۹دی در جدید ترین شماره خود به موضوعات دیگری نیز پرداخت هاست؛ موضوعاتی مانند: نقش آقازاده ها در نفوذ به مسئولین، نسبت رئیس دولت راستگویان با دروغگویان فتنه، تحقیر عزت ملی در واگذاری پخت غذای قطارها به شرکت اتریشی، از بشیریه خاتمی تا سریع القلم روحانی، پشت پرده های قراردادهای جدید نفتی، ماجرای درگیریهای بیش از حد پیرمردهای اعتدال، واکنش به سخنان مطهری درباره حریم نداشتن امام رضا، مدال آوری کیمیا علیزاده و …

هفته نامه سیاسی، فرهنگی اجتماعی ۹ دی را هر شنبه از کیوسک های مطبوعاتی سراسر کشور بخواهید.

جهت اشتراک با شماره ۰۲۱۳۳۵۱۳۰۲۰ تماس گرفته و یا به سایت day.ir9  مراجعه نمائید. همچنین برای بهره مندی از تخفیف ۵۰ درصدی در اشتراک می توانید به سایت Eshterak.ir مراجعه کنید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=23700

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.