تاریخ ارسال : ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دعوا ۲۱ هزار نفر در آذربایجان شرقی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛صمدی راد مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: در شش ماهه اول امسال ۲۱ هزار و ۱۶۳ نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی مراجعه کردند و این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که تعداد مراجعان ۲۱ هزار و۲۵۳ نفر بود حدود نیم درصد کاهش داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی افزود: از کل مراجعان نزاع در ۶ ماهه نخست سال جاری ۵ هزار و ۵۸۹ نفر زن و ۱۵ هزار و ۵۷۴ نفر مرد بودند و این در حالی است که تعداد مراجعین مرد در ۶ ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش حدود ۲ درصدی و تعداد مراجعین زن افزایش بیش از ۳٫۵ درصدی داشته است.

وی اظهار داشت: بر اساس همین گزارش مراجعان مدعی نزاع در شهریور امسال برابر با ۳ هزار و ۵۲۱ نفر بودکه این رقم درشهریور سال گذشته ۳ هزار و ۵۱۵ نفر بوده است که این آمار امسال در این مدت تفاوت چندانی است.

صمدی راد گفت: کل آمار مراجعان مدعی نزاع در سال ۹۵ برابر با ۳۳ هزار و ۹۷۳ نفر بوده که از این تعداد ۸ هزار و۸۱۵ نفر زن و ۲۵ هزار و ۱۵۸ نفر مرد بودند.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=70444

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.