تاریخ ارسال : ۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۲۱:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دعوت شهردار جدید بابل از همه مدیران و دستگاه ها برای حل مشکلات و خدمت به مردم

محسن کبودفیروزجایی شهردار جدید شهر بابل با ارسال پیامی از مدیران و همه دستگاه ها و شهروندان این شهر خواست تا در کنار هم بر حل مشکلات و معضلات عمرانی شهر متحد شویم.

به گزارش شلمچه نیوز از بابل، یکشنبه ۷ آبان ۹۶ در جلسه شورای اسلامی شهر بابل محسن کبودفیروزجایی با اکثریت آرا به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.

کبود فیروزجایی دارای کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و کارشناس مهندسی عمران است و در سابقه مدیریتی و اجرایی خود معاونت برنامه ریزی وعمرانی فرمانداری ویژه شهرستان بابل، شهردار شهرگلوگاه، رییس اداره نظارت برامور ساختمان اداره کل راه وشهرسازی استان مازندران، رییس اداره فنی ومهندسی اداره کل راه وشهرسازی استان و نماینده وزارت کشور در کمیسون ماده پنج قانون شورای عالی شهرسازی ومعماری در کارنامه خود دارد که طیفی از نخبگان و چهره های سیاسی و علمی شهرستان بابل از کبود فیروزجایی برای انتخاب وی برای شهرداری بابل حمایت کردند که در در نوع خود قابل توجه بود.

مهندس محسن کبود فیروزجایی بعد از انتخابش به عنوان شهردار پیامی را ارسال کرد. متن پیام شهردار بابل، بدین شرح است:

 

مردم شریف دیار سرداران بزرگ، اعضای فرهیخته شورای شهر بابل

شهر بابل در شمار شهرهای گروه الف استان است و همواره در حوزه منابع انسانی، رجال فرهیخته و مدیران ملی در راس شهرهای مازندران می‌درخشید و نام بابل همیشه با شور انقلابی و شعور دینی عجین بود.

خدمت به این مردم برای هر کسی و از جمله اینجانب، افتخار بزرگی است.

از نمایندگان محترم مردم در خانه ملت، مدیران همه دستگاه‌ها، اعضای شورای‌اسلامی شهر، حضرت حجت الاسلام والمسلمین روحانی امام جمعه محترم و تمام شهروندان می‌خواهم در کنار هم و با هم‌افزایی، بر حل مشکلات و معضلات عمران شهری بابل متمرکز شویم و با غنیمت دانستن فرصت خدمت به مردم، تلاش کنیم نامی‌نیک از خود به جای بگذاریم و رضایت خالق و مخلوق را توامان جلب کنیم.

اینجانب محسن کبودفیروزجایی فرزند کوچک بابل قبل از اینکه رسما بر صندلی خدمت تکیه بزنم بر خود فرض می‌دانم از حسن نظر شهروندانی که در ایام منتهی به آخرین جلسه شورای اسلامی شهر در عصر یک‌شنبه هفتم آبان‌ماه، در شبکه‌های اجتماعی نسبت به اینجانب اظهار لطف می‌کردند قدردانی کنم.

همچنین در این مجال باید از دقت نظری که شورای اسلامی شهر بابل داشتند و طی جلسات متعدد، با بررسی گزینه‌های مختلف و برگزاری جلسات و بازخوانی برنامه‌ها، در نهایت این حقیر را لایق جایگاه پرمسئولیت شهرداری بابل دانستند تشکر کنم.

از اعضای شورای‌شهر که به واقع می‌توان آنان را شورای خردمندان نامید استدعا دارم در طول مدت خدمت اینجانب نیز تجربه و دانش خود را چون چراغی بر سر راه اینجانب نگاه دارند تا به حول و قوه الهی بتوانیم با کمک هم، گره از مشکلات عدیده بابل باز کنیم.

همچنین از سایر مدیران و دلسوزان مساعدت و التماس دعای خیر دارم.

در پایان ضمن تشکر و قدردانی از آحاد مردم، بویژه کنشگران و فعالان سیاسی شهر، منتقدان دلسوز و تمام دغدغه‌مندان، از خداوند منان توفیق خدمت مسئلت می کنم تا در پیشگاه پروردگار و روح شهدا وسرداران شهید بابل که حاضر و ناظر بر اعمال ما هستند شرمنده نشوم.

والسلام علی من اتبع الهدی

برادر کوچک شما
محسن کبودفبروزجایی

دوشنبه، ۸ آبان ۹۶.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=72458

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.